İsrail kara harekatı yapar mı?

Unknown873

Decapat
Merhabalar. Sıcak gündem olan son günlerde Filistin-İsrail savaşında İsrail askerlerinin kara harekatı yapılacağı söyleniyor. Bu harekat hangi saatler arasında yapılabilir? Akşam saatlerinde mi, sabah saatlerinde mi?

Yapacak, çok fazla prestij kaybetti. Gazze'ye saldıracak her türlü inşallah. Saldırsın da babayı görsünler bakalım, öyle uçakla bombalamakla olmuyor. Yiyorsa mücahidlerle yüz yüze görüşsünler.

Merhabalar. Sıcak gündem olan son günlerde Filistin-İsrail savaşında İsrail askerlerinin kara harekatı yapılacağı söyleniyor. Bu harekat hangi saatler arasında yapılabilir? Akşam saatlerinde mi, sabah saatlerinde mi?
Normalde kara harekatı yapacklardı fakat meclisten geçmedi ama sanırım netanyahu ne olursa kara operasyonu yapılması gerektiğini düşünüyormuş.Meclise rağmen.

Şehir içi savaş çok büyük kayıplar verdirir. Aslında mantıken yapmamaları gerekiyor ama elemanlar gözlerini o kadar çok bürümüş ki olası kayıpları göze alıyorlar. Irkçı soytarılar.

Şehir içi savaş çok büyük kayıplar verdirir. Aslında mantıken yapmamaları gerekiyor ama elemanlar gözlerini o kadar çok bürümüş ki olası kayıpları göze alıyorlar. Irkçı soytarılar.
Bir denesinler de, leşlerini tek tek kamyonlarla Gazze'den çıkarmaya çalıştıklarında Netenyahu bir daha o koltuğa oturamayacak :)

Bir denesinler de, leşlerini tek tek kamyonlarla Gazze'den çıkarmaya çalıştıklarında Netenyahu bir daha o koltuğa oturamayacak :)
Keşkeee, İnşaAllah.

Netenyahu kadar (ırkçı), (nefret sahibi) bir lider görmedim. Daha doğrusu İsrail gibi bir ülke ben hiç görmedim, diyecek söz yok.

Daha bugün ya daha bugün, ABD'de müslüman anne, oğluna eylem yapılmış... Duydunuz mu bilmiyorum ama, oğlu maalesef hayatını kaybetmiş. Çocuğu 25 kere b*çaklamış cani... Saldırgan için ev sahibi olduğu düşünülüyor. Bu müslümanlara olan nefret, öfke, ırkçılık ne olacak sizce?

Daha bugün ya daha bugün, ABD'de müslüman anne, oğluna eylem yapılmış... Duydunuz mu bilmiyorum ama, oğlu maalesef hayatını kaybetmiş. Çocuğu 25 kere b*çaklamış cani... Saldırgan için ev sahibi olduğu düşünülüyor. Bu müslümanlara olan nefret, öfke, ırkçılık ne olacak sizce?
Arka planda islamofobi olabilir, bilemiyorum ama bu pek de önemli değil. Yani ortada bir soykırım var ve bütün odağın buraya toplanması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa Müslüman nefreti vs. fos işler. İsterse çok sevsinler Müslümanları, sonuç olarak müthiş bir katliam söz konusu.

Eylemi de duymadım maalesef. Bilgim yok. Ama daha acı olaylar hakkında duyumlarım var. Oradaki durum gerçekten içler acısı.

Geri
Yukarı