İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında masumları değil Mescid-i Aksa'yı önemsiyorsunuz. En azından yazılanlara baktığımda bunu çıkardım.
Peki dinen sizin için o kadar kutsal bir yer ise, Filistin neden Kudüs'ü, İsrail'e sattı? Hala anlamıyorsunuz galiba, adamlar dinlerini de sattı? Yani Müslümanlara ihanet etti ve birçok kişi humarsızca Filistin'i savunuyor yada Filistin halkının tamamının masum olduğunu söylüyor. Ancak işler böyle değil, o kadar uğraştığımız PKK'nın asıl elebaşı olan ülkelerden birisi zaten Filistin. İçlerinde iyi insanlar var evet ama hepsi masum değil, masum veya iyi olanların neredeyse yarısının da savaşmak istediğini adım gibi biliyorum.
Not: Mescid-i Aksa ile alakalı herhangi bir düşüncem yok, yani direkt din düşmanı olarak görmeyin lütfen. Sadece yazılan yorumların ortalamasını söylüyorum.

İsrail'i destekleme sebebim bundan dolayıdır. Arapları hiç sevmedim ve sevmeyeceğim de. Onlarla ne ticaret yapılır ne de aynı masaya oturulur. Zamanında Osmanlı Devleti'nin arkasından bıçaklayan bir ülkeden söz ediyoruz. Masum dediğiniz kişiler görünüşte öyle olabilir ama birçoğu gerçekte nefretle bile dolmuş olabilir. Bu da ileride PKK varyantı anlamına gelebilir, neden gelmesin ki? Eğer Müslümansanız dahi sırf Osmanlı Devletine yapılan hatadan ötürü yok olmasını isterdiniz, yaptıkları hatalar affedilemez ve masum bir insanı dahi olsa Atalarının hatasının bedelini öder. Bizim de PKK yüzünden yüzlerce hatta binlerce şehidimiz oldu, bunu da düşünün.

Mustafa Kemal Atatürk'ün çok güzel bir sözü vardır;

1621088495536.png

Tabii bazı kişilerin garezi var ama olsun yine de atmış oldum.

Yarın İsrail senin doğuna göz dikince de üzülmüyorum der misin?

Ya şu cümleyi de anlamıyorum ya onlar Arap bize ihanet eden Arap bizim ulkemizde sivillerin olumune sebep olan pkklilari egitenler onlar Çin'e destek veren onlar "biz değiliz" biz onlara üzülmüyoruz kendimize degil hâlâ bos yapiyorsunuz.

Hükümetin dini ideolojisi kaynaklı Filistin'e destek bu kadar destek veriliyor. Biraz daha milliyetçi bir parti gelse bu kadar destek vereceğini sanmıyorum. Birde bazı arkadaşlar düşüncelerini çok net belirtmiş internet ortamında bunları söylemek ne derece doğru bilmiyorum.
Etinden korkanın kemiğini sevsinler hocam bırakın. Birilerimiz ses çıkaracak ki birilerimiz cesaretlenecek. Tek kişiyle olacak iş değil.

Adamlar Yahudileri düşman bellemiş. İlk Kurşun'u atan Hasan Tahsin'in Yahudi olduğunu da bilmez bunlar. Gelirler bi de tarihten yana ahkam keserler.

Bu millet illa ki gözünü açacak. Bu devran illa ki dönecek. O zaman belli olacak akı karası.

Ya şu cümleyi de anlamıyorum ya onlar Arap bize ihanet eden Arap bizim ulkemizde sivillerin olumune sebep olan pkklilari egitenler onlar Çin'e destek veren onlar "biz değiliz" biz onlara üzülmüyoruz kendimize degil hâlâ bos yapiyorsunuz.

Hamas = pkk = filistin.
Filistin kimi eğitiyor? Gitsin ilk önce İsrail'i halletsin.
Sanırım ABD'nin tırlarca yolladığı ama bizim imha etmekten bıkmadığımız yardımlardan haberiniz yok?

Filistin Pkk'yi egitiyor Arap savunucusu git arastir bilgin olmadan da konusma.
Filistin kimi eğitiyor? Gitsin ilk önce İsrail'i halletsin.
Sanırım ABD'nin tırlarca yolladığı ama bizim imha etmekten bıkmadığımız yardımlardan haberiniz yok?

ABD ne alaka ulan ABD ne alaka filistinden bahsediyoruz şurada cildiracagim yemin ediyorum.

Şaka gibi adamlarsınız.

Kaç gündür konuları takip ediyorum, izliyorum.

Araplar şöyle etti, böyle etti bık bık bık. Takılmış kaset gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Şu görüntülere bakıp halen aynısını söylüyorsanız vicdani anlamda sorunlusunuz demektir. Aynı şekilde zamanında yapılan şeyleri koca bir ırka mâl ediyorsanız yaptığınız şeyin ırki fobyadan başka bir şey olmadığı ortadadır.

Allah zulmedenin de, bu yaşananları destekleyenin de, yancısı olanın da, sessiz kalanın da bin belasını versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı