İsrail roketleri ile yıkılan binalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kötülüğü destek versem çoğu kişi burada bana destek verir. Bana güldüler çünkü ben farklıyım, onlara gülüyorum çünkü hepsi aynı
Hahaha attığım mesajınızda 9 tane ifade var : 7 tanesi beğeni 1 tanesi muhteşem ve sonuncu da hahaha o da bana ait. Kim çoğunluk, kim azınlık, kim farklı sorularını tekrar sorun kendinize bence. Hahaha atmamın sebebi mesajınıza gülmüş olmam.

Hahaha attığım mesajınızda 9 tane ifade var : 7 tanesi beğeni 1 tanesi muhteşem ve sonuncu da hahaha o da bana ait. Kim çoğunluk, kim azınlık, kim farklı sorularını tekrar sorun kendinize bence. Hahaha atmamın sebebi mesajınıza gülmüş olmam.
Bundan sonra, bana gülmeyin diye kötüyü savunacağım. 😎

Sadece bana özel gülmeniz de güzel. Good. I like it.

Sadece ilk sayfaya baktım konu çok uzun bütün mesajları okuyacak vaktim yok. Size özel bir kinim yok. Konuyu çok kişiselliştirdiniz bence, yeterince açık ifade edemedim sanırım. Siz düşünce özgürlüğüne sahipsiniz. Ben de istediğim mesaja hahaha atma özgürlüğüne.

Sadece ilk sayfaya baktım konu çok uzun bütün mesajları okuyacak vaktim yok. Size özel bir kinim yok. Konuyu çok kişiselliştirdiniz bence, yeterince açık ifade edemedim sanırım. Siz düşünce özgürlüğüne sahipsiniz. Ben de istediğim mesaja hahaha atma özgürlüğüne.
İstediğinizi yapabilirsiniz. İyi geceler diliyorum.

Rusya'nın dağıldıktan sonra oluşan Çeçenistan'ın yeni Rusya hükumetine saldırması sonucu benzer olaylar olmuştu. Putin sivilleri öldürmek pahasına yoğun saldırı yapmıştı. 80 bin sivilin öldüğü bu saldırıyla Rusya kontrolü eline aldı. Buna benzer bir şekilde Gazze için de aynısı olacaktır diye tahmin ediyorum.

Sovyetler dağılınca Rusya, toprak bütünlüğünü korumak için bağımsızlık isteyen azınlıklar ile savaşa girdi. Gerçi azınlık diyorum ama o toprakların ana yerlileri onlardı zaten.

Şimdi Doğu Türkistan'da ne oluyorsa, Çeçenlere de o oldu. Bir tane Çeçen kalmadı. Savaş, iki taraf için de kanlı ve acımasız oldu. Ancak Ruslar, bir milleti yok olmanın eşiğine getirene kadar yok etti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı