ISS önerisi

Legendario

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Vodafone abonesiyim ve gelecek aya sözleşmem bitiyor. 8 Mbps internet için 80 TL istiyorlar. Çok fazla oyun oynayan biriyim ve internet hızı benim için çok önemli. Ancak Vodafone internet hizmetinden hiç memnum değilim. Sizce hangi internet şirketini seçmeliyim?

Bulunduğunuz bölgede VDSL varsa benim de şu an kullanmakta olduğum TürkNet servis sağlayıcısını önerebilirim. Kalitesinden son derece memnunum, kesinti ya da kopma sorunu yaşamadım kullandığım süre -5 ay- boyunca. ADSL hizmeti hakkında bir bilgim yok ama maalesef.

Türknet gibi destek sistemi çöp bir firmaya geçmenizi tavsiye etmem. Paket fiyatları aynı olan NetSpeed'e geçebilirsiniz. Türknet ile NetSpeed arasındaki tek fark Türknet'in rezalet destek sistemi. Türknet tek iyi tarafı altyapınız varsa 100 Mbps'ye kadar hız vermesi.

TürkNet gibi destek sistemi çöp bir firmaya geçmenizi tavsiye etmem. Paket fiyatları aynı olan NetSpeed'e geçebilirsiniz. TürkNet ile NetSpeed arasındaki tek fark TürkNet'in rezalet destek sistemi. TürkNet tek iyi tarafı altyapınız varsa 100 Mbps'ye kadar hız vermesi.

Kurulum ve internete bağlanma sürecinde destek yeterince hızlıydı, ondan sonra da herhangi bir sorunum olmadı, size denk gelen temsilci sizde böyle bir intiba bırakmış olabilir.

TürkTelekom kalıyor geriye VDSL için. İletişme geçin eğer ADSL kullanmak istemiyorsanız diğer ISS'ler VDSL port sağlayamıyorlar TT den hariç. TT de kendi müşterilerine sağlıyor VDSL portlarını. Müşteri hizmetleri ile görüşün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı