ISS önerisi

Şuradan bir sorgula bakayım gözükecek mi?
1609246269238.png

Bu tamamen aldığınız pakete göre de değişiyor ancak en iyi fiyat performans TurkNet'te gibi duruyor. (100Mbps 85TL olan paket için konuşuyorum.)

Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kullandığınız paket kaynaklı da olabilir. Türk Telekom'daki paketiniz 16Mbps üstünde miydi? Tabii ki altyapıdan altyapıya da değişiyor bu durum.

Tabi ki Türk Telekom'da bana yüksek hızlı paketler sunuyordu ama fiyatları 150-160 TL gibi çok uçuk rakamlar.

Türk Telekom'dan 100Mbps, Superonline'dan 200Mbps internet alıyorum bu adresten. Ayrıca iki sağlayıcının çalışanları da 1000MBPS destekli olduğunu söylemişlerdi. Saçma bir sonuç oldu NetSpeed adına :(

Dosya Ekleri

• 1609246468731.png
    1609246468731.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 21

Saha dolabı evinizin hemen yanında olmalı. Bu mükemmel benim önerim TurkNet fakat fiber olduğu için bütçeyi biraz yükselttim üstünede taahhüt koyup :) Superonline bakabilirsiniz?
Benim önerim ucuz, Steam ve Netflix sunucularına doğrudan bağlanıp Ping'i en aza düşüren ve taahhüt koymayan TurkNet'tir. Zaten beğenmezseniz bildiğim kadarıyla ilk ay para iadesi var.

Saha dolabı evinizin hemen yanında olmalı. Bu mükemmel benim önerim TurkNet fakat fiber olduğu için bütçeyi biraz yükselttim üstünede taahhüt koyup :) Superonline bakabilirsiniz?
Benim önerim ucuz, Steam ve Netflix sunucularına doğrudan bağlanıp Ping'i en aza düşüren ve taahhüt koymayan TurkNet'tir. Zaten beğenmezseniz bildiğim kadarıyla ilk ay para iadesi var.
Hocam saha dolabı nasıl birşey belki görürüm dışarı çıktığımda :D

Yeni konular

Geri
Yukarı