ISS önerisi

Millenicom tavsiye ederim 2 yıldır kullanıyorum. Bağlantıda hiç bir sorun yaşamadım zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Bölgesel sorun olması dışında yavaşlama kesilme olmuyor. Whatsapp hattından sorularım cevaplanıyor.

Şu an yapamam ama en yakın zamanda yapacağım şu an şehir dışındayımda.

Neden daha önceden yapmadınız 1 Mbps internet nedir yahu benim de 24Mbps'lik TTNET internet paketimde 6-7 Mbps alıyordum aradım gelip bir şeyler yaptılar ne yaptıklarını bilmiyorum evde değildim. Düzeldi 23 Mbps alıyorum şu anda olması gerekeni yani.

Neden daha önceden yapmadınız 1 Mbps internet nedir yahu benim de 24Mbps'lik TTNET internet paketimde 6-7 Mbps alıyordum aradım gelip bir şeyler yaptılar ne yaptıklarını bilmiyorum evde değildim. Düzeldi 23 Mbps alıyorum şu anda olması gerekeni yani.

Benim alt komuşum 10Mbps alıyor Kablonet'le anlamadım neden olduğunu.

Önceden çok umrumda değildi açıkçası çok büyük oyunlar falan oynamıyordum Total Overdose oynuyordum sabah akşam bilgisayarım da kötüydü.

Yeni konular

Geri
Yukarı