ISS önerisi

FthBsrn

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar.
Bu günlerde Superonline taahhütüm bitiyor ve çok memnun değilim.
Millenicom veya TurkNet'e geçmeyi düşündüm 1 aylık deneyip öyle kullanacağım taahhüt yok zaten.
Sizce hangisine baklmalıyım 100Mbps sınırım var ve 100 download'lık paketi deneyeceğim.
Türknet'in fiyatı 85 TL
Millenicom'un fiyatı 110TL
Sizce hangisini denemeliyim, hangisini önerirsiniz?
iyi günler.

TurkNet kullanıyorum gayet memnunum. Kesilme kopma vs. sorunları yaşamadım vaad ettikleri hızı veriyorlar.

TurkNet ''Müşteri Hizmetleri'' kısmında oldukça sıkıntılı diye biliyorum. Millenicom ya da Netspeed tercih edilebilir.

Hocam, 100 desteği varsa TurkNet olabilir. Millenicom da verir. Ben Millenicom kullanıyorum. Altyapımız 50. Arayıp 35'den 50'ye yükselttim. 47 olarak alabiliyorum.

TurkNet 100 Mbps kullanıyorum gece 19:00 ile 01:00 arası ping 60 ile 999 arasında dalgalanıyor. Uploadım 0.0001'e düşüyor ve çözemiyorlar 20 gün oldu.

TurkNet olur NetSpeed olur.
Millenicom'u sevmiyorum.

Bir sebebi var mı?
Hocam, 100 desteği varsa TurkNet olabilir. Millenicom da verir. Ben Millenicom kullanıyorum. Altyapımız 50. arayıp 35'den 50'ye yükselttim. 47 olarak alabiliyorum.

İyi gibi kopma vesaire yaşıyor musunuz?
TurkNet 100 Mbps kullanıyorum gece 19:00 ile 01:00 arası ping 60 ile 999 arasında dalgalanıyor. Uploadım 0.0001'e düşüyor ve çözemiyorlar 20 gün oldu.

O zaman TurkNet mantıklı gelmedi.

Lokalizasyona bağlı olarak değişebilir. Ben 4 aydır tek bir sorun yaşamadım ama 20 gündür bezdirdi beni. An itibari ile çözülmüş görünüyor sorunum. Müşteri hizmetlerine demediğim laf kalmadı en son önümüzdeki pazartesi millenicoma geri dönüyorum yazdım. Bugün normale dönmüş görünüyor gece iyice bakacağım duruma.(85 liralık paket)

Geri
Yukarı