ISS önerisi

Gibirnet öneririm. İlk kullanımda ücret almıyor.
Gıbırnet:
  • Fiyatları uygundur.
  • Ping değerleriyle ortalamanın üstünde bir gözüküyor. Edindiğim ping değerleri biraz geçmişten kalma hala aynı pingi mi sunuyor bilmiyorum ama sunuyorsa uygun bir pingi var.
  • Fazla uzatmayayım direk neredeyse herkesin duyduğu bir olayı belirteceğim. Müşteriye hakaret, müşteriyle seviyesiz konuşmaları, müşteriye "paran kadar...." gibi bir ifade kurmuşlardı. Siz tahmin edebilirsiniz. Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret
Burada Gıbırnet'i belirttim hocam. İsterseniz inceleyin. Gıbırnet'den daha iyi İSS'ler var bana sorarsanız.

Ben memnunum pingiçin evet başka firmalar daha iyi olabilir ama benim ping şikayetim yok en azından başka firma gibi birden fırlamadı şu ana kadar ondan.

Ben memnunum upload için evet başka firmalar daha iyi olabilir ama benim ping şikayetim yok en azından başka firma gibi birden fırlamadı şu ana kadar ondan.
Doğrudur hocam. Ben insanları bilgilendirmeye çalışıyorum. Siz memnunsanız ne güzel. Siz problem yaşamamışsınız ama o konudaki değerli hocamız kötü bir üslup ile karşılaştı. Başka bir hocamız da karşılaşabilir. Ben bilgilendirme ve desteğimi sağladım sayın hocam. Burada karar konu sahibinin oluyor. Bu arada gerçekten sevindim problem yaşamamanıza çünkü çoğu insan rahatsız.

Doğrudur hocam. Ben insanları bilgilendirmeye çalışıyorum. Siz memnunsanız ne güzel. Siz problem yaşamamışsınız ama o konudaki değerli hocamız kötü bir üslup ile karşılaştı. Başka bir hocamız da karşılaşabilir. Ben bilgilendirme ve desteğimi sağladım sayın hocam. Burada karar konu sahibinin oluyor. Bu arada gerçekten sevindim problem yaşamamanıza çünkü çoğu insan rahatsız.

Orası öyle ters tepki verince onlar da ters tepki veriyor başka bir yerde de görmüştüm. Zaten işimi görmezse taahhütsüz olduğundan beğenmediğim zaman çıkarım.

Dediğim gibi fiyat performans için en iyisi Gibirnet bana göre kurulum ücreti de almaması ayrı güzellik.
Ping için Superonline veya Comnet gibi firmalar öneriliyor daha çok.

Dediğim gibi fiyat performans için en iyisi Gibirnet bana göre kurulum ücreti de almaması ayrı güzellik.
Ping için Superonline veya Comnet gibi firmalar öneriliyor daha çok.
Comnet'i bizzat kendim kullanıyorum. Pingim bölgedeki en iyisi. Zaten kullanan hiç kimseden de pinginin kötü olduğunu göremezsiniz hocam. Comnet özellikle ping düşürmek için çalışmalar yapıyor. Londraya yeni bir nokta açtı hatta geçenlerde. Haberiniz olsun belki kullanmak isterseniz.
Screenshot_20210115_215024_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Comnet'i bizzat kendim kullanıyorum. Pingim bölgedeki en iyisi. Zaten kullanan hiç kimseden de pinginin kötü olduğunu göremezsiniz hocam. Comnet özellikle ping düşürmek için çalışmalar yapıyor. Londraya yeni bir nokta açtı hatta geçenlerde. Haberiniz olsun belki kullanmak isterseniz.Eki Görüntüle 849431
Hocam altyapı ne kadar destekliyor sizin? Bir de ek olarak paketleri göremedim nerede acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı