İSS önerisi

• Konuyu başlatan acar92
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 688

acar92

Hectopat
Bilgisayarımdan internet var ama sorun en çok kablosuz internette oluyor, şu an derste olmam gerekiyor ama EBA çalışmıyor bu yüzden Zoom'da ders yaptıklarını düşünüyorum ama giremiyorum WhatsApp'a. Telefonum da internet bağlı ama internetim yok diyeyim size. WhatsApp Web'den giremiyorum, telefonda da hiç hareketlilik yok. Sizce hangi servis sağlayacısına geçersem bu sorunu çözebilirim? Babamı arayıp konuşmasını istiyorum ama hiç dakikam yok derse giremiyorum. Akşam konuşup yeni bir internet sağlayıcısına geçmemiz gerektiğini anlatacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımdan internet var ama sorun en çok kablosuz internette oluyor, şu an derste olmam gerekiyor ama EBA çalışmıyor bu yüzden Zoom'da ders yaptıklarını düşünüyorum ama giremiyorum WhatsApp'a. Telefonum da internet bağlı ama internetim yok diyeyim size. WhatsApp Web'den giremiyorum, telefonda da hiç hareketlilik yok. Sizce hangi servis sağlayacısına geçersem bu sorunu çözebilirim? Babamı arayıp konuşmasını istiyorum ama hiç dakikam yok derse giremiyorum. Akşam konuşup yeni bir internet sağlayıcısına geçmemiz gerektiğini anlatacağım.

Şu anki nedir?

Poyraz wifi
TurkNet gigafiber varsa kesinlikle gigafiber derim yoksa gibirnet.

TurkNet ile çok sorun yaşanıyormuş en çok ta müşteri hizmetleriyle hiç ulaşamıyormuşum, arkadaşımda TurkNet üyesi ve değiştirmeyi planlıyor bana hiç önermiyor.
Kablonet altyapınız varsa hiç düşünmeden geçin.
Altyapımı nasıl anlarım
Çok pahalı gözüküyor

Poyraz Wi-Fi

TurkNet ile çok sorun yaşanıyormuş en çok ta müşteri hizmetleriyle hiç ulaşamıyormuşum, arkadaşımda TurkNet üyesi ve değiştirmeyi planlıyor bana hiç önermiyor.

Altyapımı nasıl anlarım?

Çok pahalı gözüküyor.

Biraz. Asagi in orada il ilce seçiniz diyor oradan altyapini sorgula.

4 yıldır Vodafone net kullanıyordum artık illallah ettirdiler çareyi Superonline'da buldum. Tavsiye ederim. Fiyatları diğer ISS'lere göre biraz daha tuzlu ama 2 aydır hiç kopma, ping sorunu olmadan kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı