ISS önerisi

FiveFirs

Decapat
Merhabalar iyi günler, normalde ADSL kullandığımızı sanıp maksimum 16 Mbps alabileceğimizi zannediyordum. Son 1-2 gündür internetimizde sıkıntılar yaşanmaya başladı bende kafaya takıp altyapımızı sorgulattırmak istedim. Sorgulamalar sonucunda VDSL2 adlı altyapıya sahip olduğumuzu ve şu anki hızımızıdan kat ve kat daha fazla alabileceğimizi fark ettim. Mevcut bulunduğum ISS Türk Telekom, Türk Telekom'dan sorgulama yapınca da HiperNet'in bulunduğunu söylüyor. Bildiğiniz varsa hem güvenilir ve uygun bir ISS, hem de internet tarifesi önerebilir misiniz?

1619024872889.png
1619024832190.png
1619024910717.png
1619025511857.png

Son düzenleme:
Altyapınız varsa düşünmeden direkt TürkNet.
Bu arada yukarıda TurkNet'in resmini yanlış atmışsınız onun aşağıdaki kısmını atar mısınız?

VDSL hizmetimi TurkNetten alıyorum. Elle DNS girdikten sonra hiç bir sorun yaşamadım. Fiyat konusunda eskiden cazipti şu an pek cazip diyemem. Yoğun kullanım olmazsa Netspeed de alabilirsiniz. Sorun yaşadığınızda telefonla muhatap bulmak biraz zor fakat Online işlemler üzerinden açılan "Ticket" larda yardımcı oluyorlar. İlgilenirseniz Hocam referans kodu bırakabilirim. İki tarafa'da bir ay hediye ediyor.

HAE96FV23LKA

TurkNet'in müşteri hizmetlerinin yetersiz olduğu söyleniyor, eğer bir sıkıntı yaşarsak çözüme ulaşamamaktan korkuyorum. Sizce böyle bir şey olur mu?

4 aydır kullanıyorum hiçbir problem ile karşılaşmadım. Çok hızlı bir şekilde internetimi bağladılar. Herhangi bir problem olduğunda TurkNet uygulamasından arıza kaydı açabilirsiniz dediler ve benim çevremde TurkNet kullananlar hiç kimse şikayetçi değil memnun herkes.

Geri
Yukarı