ISS önerisi

O olay çok geride kaldı. Artık öyle çalışanları yok Gibir'in. Baya düzeldi ve iyiler bence alanlarında bayağı da.
O zaman tercih edilebilir, ben zamanında bu şekilde görüğüm için uyarıda bulunmayı tercih ettim.

Alır hocam bence, asıl saha dolabına ve santral uzaklığa bakmak gerekir. Bir de modem ara yüzündeki değerleri görmek lazım tabii ki.
Hocama katılıyorum. Bu arada sizi buralarda pek görmezdim. Güzel oldu tekrar sizi görmek. :)

@Ramazan Ö Hat değerlerini at da bir bakalım alabileceğin hıza.

Hocama katılıyorum. Bu arada sizi buralarda pek görmezdim. Güzel oldu tekrar sizi görmek. :)
Teşekkür ederim hocam😇 . Final haftam olduğu için foruma geçirdiğim vakti baya azaltmıştım, şimdi son bir sınav kaldığı için tekrar geri gelmiş bulunmaktayım😁. Yakında daha sık görüşeceğiz umarım😊.

GIBIRNet'ten uzak dur direkt olarak tavsiyem. Forumda GIBIRNet'in bot mesajları dolu. Bir firma bu kadar rezil olabilir.

NetSpeed yani alınabilir alınmayabilir.

TurkNet ping değerlerini TurkNet şeffaflık sitesinde görebilirsin. Zam getirdiler internete tek paket tek fiyat yaptılar. Download kısmında interneti 100 Mbps kadar altyapı ne kaldırırsa o kadar verıyorlar.

Comnet'i @erengore zaten yardımcı olur.

NetSpeed ya da TürkNet (TürkNet'e zam geldi ama sanırım 100 Mbps tanımlarlar sizin için, 75'ten fazla çünkü.)
60 Mbps rahat alırsın. 100 Mbps pakedi al bence GIBIRNet'in.
Rahat 80 alırsınız. Bence TurkNet ki pingleri biraz fazla bir ISS ya da diğer ISS'lerden 100Mbps'lik paket alın ve keyfinize bakın. Çok iyi bu değer.
Hocam, 100 Mbps pakedi bizim için fazla çünkü ben ve abim şehir dışında okuyoruz. Babam bana çok da lazım değil diyor.

Hocam süper bir altyapınız var. Çok rahat Comnet ve G-Net Mega paketlerini kullanırsınız, hatta daha yüksek paketleri de kullanabilirsiniz.
Sevindim hocam. Hizmet kalitesine kaldı o zaman olay.

Kötülemek istemem fakat yazım kurallarına dahi dikkat etmeyen ve zamanında müşterilerine hakaret eden bir İSS GIBIRNet. Şu an kullanmış olduğum NetSpeed'i önerebilirim, neredeyse iki aydır kullanıyorum ve çok memnunum.
Yazım kurallarına dikkat etmeyenler hâlâ var, daha akşam gördüm. Türkiye'nin çoğu yerinde dikkat edilmiyor zaten. Farklı bir forumdaki samimi hareketlerinden ötürü iyi şeyler de düşündürtmeye başladı. @erengore de yukarıda açıklamış zaten ama kuşkulandırtmıyor değil.
Netspeed paketleri bana pek hitap etmiyor maalesef :(

Ben şuan GıbırNET kullanıyorum, oldukça iyi, tavsiye ederim.
Dikkate aldım hocam. :)

@Ramazan Ö Sevgili dostum bence ilk Gibir ile başla. Eğer memnun kalmazsan Comnet kullan bence. Comnet Fiberoptik altyapıda daha iyi bir hizmet sunuyor.
Mantıklı hocam. Sizin konunuzu bu bölümün ilk sayfasında görünce bakındım biraz, çok hoşuma gitmişlerdi :)

Bir de modem ara yüzündeki değerleri görmek lazım tabii ki.
@Ramazan Ö Hat değerlerini at da bir bakalım alabileceğin hıza.

Onlara nereden bakabilirim hocam?

Katılıyorum hocam :)

GIBIRNet'ten uzak dur direkt olarak tavsiyem. Forumda GIBIRNet'in bot mesajları dolu. Bir firma bu kadar rezil olabilir.
Genel olarak mı böyle düşünüyorsunuz? Kendilerini hiç mi geliştirmemişlerdir? Şuradan iyi gibi geldiler bana.

TurkNet ping değerlerini TurkNet şeffaflık sitesinde görebilirsin. Zam getirdiler internete tek paket tek fiyat yaptılar. Download kısmında interneti 100 Mbps kadar altyapı ne kaldırırsa o kadar verıyorlar.

Comnet'i @erengore zaten yardımcı olur.
Hocam, Turknet de bana hitap etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı