ISS önerisi

WhatsApp Image 2021-11-28 at 17.23.17 (2).jpeg

Dün Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim. Ortalama 2 gün sürdü(taahhüt bitimine denk geldiği için). Valorant ve CS:GO'da sandığımdan aksine ping daha düşük ve stabil çıktı. Şu an 2 tane aktif TurkNet aboneliğim var. Diğeri de 75Mbit VDSL. Az önce ufak bir hız problemi yaşadım ve destek talebi açtım, 10 dakika sürmeden düzelttiler. Her yönüyle kendini geliştirmiş bir firma. Tavsiye ederim.
Not: Şehir-afyonkarahisar
Altyapı-Türk Telekom fiber.

Türknet'in Müşteri Yardım Hizmet kalitesi çok düşük.
Arkadaşımın interneti kesildiğinde kendileri ekip yollayıp sorunun modemde olmadığını anlayınca Türk Telekom altyapısı kullandıkları için Altyapıyla ilgilenenlerin onlar olduğunu söyleyip gittiler ve arkadaşımın Altyapıda 5dkkada halledilebilecek işi Tam Tamına 1.5 ayda halloldu.
Bana Türknet'e geçip daha hızlı internet kullanmamı söyleyen arkadaşım şimdi başka İSS aramakla meşgul. Müşteriye yardım konusunda çok kötüler.

Kendim 5 yıldır kullanmakta olduğum Türksat Kabloneti öneririm. Gerek hizmeti gerek anında yardımcı olmalarıyla... Bugüne kadar toplasam 1-1.5 hafta internetsiz kalmamışımdır.

Eğer sorun sistem üzerinden halledilebilecek bir şeyse anında oradan hallediyorlar.
Değilse aynı gün içinde en geç 5 saat içerisinde evinize ekip yollayacaklarını söyleyip sorununuzu çözmek için ekip yolluyorlar.

TurkNet'in müşteri yardım hizmet kalitesi çok düşük.
Arkadaşımın interneti kesildiğinde kendileri ekip yollayıp sorunun modemde olmadığını anlayınca Türk Telekom altyapısı kullandıkları için altyapıyla ilgilenenlerin onlar olduğunu söyleyip gittiler ve arkadaşımın altyapıda 5dkkada halledilebilecek işi tam tamına 1.5 ayda halloldu.
Bana TurkNet'e geçip daha hızlı internet kullanmamı söyleyen arkadaşım şimdi başka ISS aramakla meşgul. Müşteriye yardım konusunda çok kötüler.

Kendim 5 yıldır kullanmakta olduğum Türksat Kablonet'i öneririm. Gerek hizmeti gerek anında yardımcı olmalarıyla... Bugüne kadar toplasam 1-1.5 hafta internetsiz kalmamışımdır.

Eğer sorun sistem üzerinden halledilebilecek bir şeyse anında oradan hallediyorlar.
Değilse aynı gün içinde en geç 5 saat içerisinde evinize ekip yollayacaklarını söyleyip sorununuzu çözmek için ekip yolluyorlar.

O dediğin eskidendi. Şu an maksimum 1 saat sürüyor (en kötü ihtimalde).altyapısal olursa tabii ki de ekip falan geldiği için 2-3 günü bulabiliyor. Bu arada Türksat Kablonet'in fiyatıyla 100 Mbit 99TL interneti karşılaştırmak doğru değil diye düşünüyorum.

TurkNet'in Müşteri Yardım Hizmet kalitesi çok düşük.
Arkadaşımın interneti kesildiğinde kendileri ekip yollayıp sorunun modemde olmadığını anlayınca Türk Telekom altyapısı kullandıkları için Altyapıyla ilgilenenlerin onlar olduğunu söyleyip gittiler ve arkadaşımın Altyapıda 5dkkada halledilebilecek işi Tam Tamına 1.5 ayda halloldu.
Bana TurkNet'e geçip daha hızlı internet kullanmamı söyleyen arkadaşım şimdi başka ISS aramakla meşgul. Müşteriye yardım konusunda çok kötüler.

Kendim 5 yıldır kullanmakta olduğum Türksat Kablonet'i öneririm. Gerek hizmeti gerek anında yardımcı olmalarıyla... Bugüne kadar toplasam 1-1.5 hafta internetsiz kalmamışımdır.

Zaten Fiber hattı mevcut ve kullanımı olmuş ki, yeni servis sağlayıcısına geçiyor.
Muhtemelen altyapı sorunu çekmeyecek.
Not: Kablo net Türkiye'nin her yerinde yok, sayılı illerde mevcut.
Söylediğiniz altyapı sorununa katılıyorum.

O dediğin eskidendi. Şu an maksimum 1 saat sürüyor (en kötü ihtimalde).altyapısal olursa tabii ki de ekip falan geldiği için 2-3 günü bulabiliyor. Bu arada Türksat Kablonet'in fiyatıyla 100 Mbit 99TL interneti karşılaştırmak doğru değil diye düşünüyorum.
Olay 3 hafta önce yaşandı fakat fiyat konusunda haklısınız.

Geri
Yukarı