ISS önerisi

Siz VDSL olan 98 TL paketi alacaksınız hocam. Eğer davet kodu kullanırsanız 12 ay boyunca 5 TL daha indirim kazanıyorsunuz. İsterseniz benim kodum GDQE37 kullanabilirsiniz.

Modemin modeli ne HG658v2 mi? Belki destek veriyordur bakarız sorgularız.

Bizim apartman da sizi bahsettiğinizden farksız. Tek farkı DOCSIS yok sadece VDSL vardı. Bizde sürekli VDSL port doluyordu, buna bağlı olarak DSLAM hız düşüşlerine sebep oluyordu.
Evet ondan ama üzerinde superonline logosu var, ben router yapmayı denedim onu bile beceremedim kilitli gibi geldi bana.
zyxel vmg3313-b10a var bir tane de, ama onu başka odaya router olarak taktım. onu kullanamam modem olarak. çünkü her türlü 2 modem lazım bana çekmiyor ne kadar iyi olursa olsun.
Birde milattan kalma modem var bende birsürü.
- pikatel airmax-101
- airties rt-203
- ttnet zxv10 w300
- airties rt-205

bunlar da var, çekmecede duruyordu bir arkadaştan aldım ona lazım diye yaklaşık 1-2 yıl önce. çalışıyorlar mı bilmiyorum.

Evet ondan ama üzerinde superonline logosu var, ben router yapmayı denedim onu bile beceremedim kilitli gibi geldi bana.
zyxel vmg3313-b10a var bir tane de, ama onu başka odaya router olarak taktım. onu kullanamam modem olarak. çünkü her türlü 2 modem lazım bana çekmiyor ne kadar iyi olursa olsun.
Birde milattan kalma modem var bende birsürü.
- pikatel airmax-101
- airties rt-203
- ttnet zxv10 w300
- airties rt-205

bunlar da var, çekmecede duruyordu bir arkadaştan aldım ona lazım diye yaklaşık 1-2 yıl önce. çalışıyorlar mı bilmiyorum.
Hocam HG658v2 ise imkan olabilir ama HG253 gibi sadece WAN girişli ise olmaz.

3313 modem kullanılabilir DSL modülasyonu bulunuyor.

Diğer modemler VDSL modülasyonu destekliyorsa onlar da olabilir.

Evet HG658V2 Baktım şimdi ama ben bunun şifresi falan varsa kıramam maalesef, gelen adamlar yaparsa yapar anca.
Hocam iğne ile restart attırırsınız temizlenir kökdizin şifresi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam böyle bir anlatım mevcut. Eğer orası ısrarla @superonline şeklinde kilitliyse dediğiniz gibi root atılması lazım fakat bomboş istediğiniz gibi yazı yazabiliyorsanız her ISS'ye açık modem kilitli değildir. 658v2 DSL modülasyonuna sahip. Bildiğim kadarıyla kullanabiliyorsunuz.

Aboneliği Online başvuru ile başlatabiliyorsunuz. Bilgilerinizi doldurduktan sonra (davet kodu bu aşamada iletiliyor, iletmenizi öneririm) ön başvurunuz alınmış oluyor. Normalde ISS taşımada evrakları siz götürüyorsunuz MNG kargoda ama yeni abonelikte nasıldır, evraklar size mi götürülüyor bilmiyorum. Bu aşamadan sonra aktivasyon için ekipler gelir, kurulumu yapar ve giderler.

Hocam iğne ile restart attırırsınız temizlenir kökdizin şifresi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam böyle bir anlatım mevcut. Eğer orası ısrarla @superonline şeklinde kilitliyse dediğiniz gibi root atılması lazım fakat bomboş istediğiniz gibi yazı yazabiliyorsanız her ISS'ye açık modem kilitli değildir. 658v2 DSL modülasyonuna sahip. Bildiğim kadarıyla kullanabiliyorsunuz.

Aboneliği Online başvuru ile başlatabiliyorsunuz. Bilgilerinizi doldurduktan sonra (davet kodu bu aşamada iletiliyor, iletmenizi öneririm) ön başvurunuz alınmış oluyor. Normalde ISS taşımada evrakları siz götürüyorsunuz MNG kargoda ama yeni abonelikte nasıldır, evraklar size mi götürülüyor bilmiyorum. Bu aşamadan sonra aktivasyon için ekipler gelir, kurulumu yapar ve giderler.
Kaç gün sürer sizce toplam

Geri
Yukarı