ISS önerisi

Ölüler Görür

Hectopat
Daha fazla  
Aktif olarak TurkNet kullanıcısıyım. Fakat 1 ay önce arızadan dolayı internetim kesildi. Ve hala gelmedi. Şimdi ise 22 Ağustosa kadar gelmeyeceği söyleniyor etti bir buçuk ay. Bundan önce de 15 Ağustos dediler yani bana kalırsa yalan dolan. Önerebileceğiniz bir internet servisi var mı? Altyapıda Kablonet fiber var. Fakat Kablonet de ne kadar iyidir değildir bilemiyorum.

Kablonet'in DOCSIS altyapısı varsa yoğun saatlerde hızı çok düşüyor ve o yüzden tavsiye etmem. Kablonet'in GPON altyapısı varsa hiç kaçırmadan geç derim. TurkNet dışında Comnet'e bakabilirsiniz Telekom altyapısı üzerinden hizmet alıyorsanız. Kendim Türk Telekom kullanıyorum aşırı memnunum. Ona da geçebilirsiniz ama taahhüt istemiyorsanız Comnet bence en iyi alternatif.

TurkNet'den PoyrazNet'e geçtim. 75MBPS VDSL alıyorum 90TL'ye. TurkNet ile farkını henüz göremedim. Aynı hızı alıyorum. LoL'de ping değerleri birebir aynı. İki gündür kullanıyorum.

Kablonet'in DOCSIS altyapısı varsa yoğun saatlerde hızı çok düşüyor ve o yüzden tavsiye etmem. Kablonet'in GPON altyapısı varsa hiç kaçırmadan geç derim. TurkNet dışında Comnet'e bakabilirsiniz Telekom altyapısı üzerinden hizmet alıyorsanız. Kendim Türk Telekom kullanıyorum aşırı memnunum. Ona da geçebilirsiniz ama taahhüt istemiyorsanız Comnet bence en iyi alternatif.

DOCSIS olarak görünüyor.

DOCSIS olarak görünüyor.

DOCSIS altyapısı teknoloji olarak kötü değildir ama yoğun kullanım saatlerinde ciddi hız düşüşü olması. 100Mbps hızınız var diyelim o hız saat akşam saatlerinde 10Mbps falan oluyor.

Geri
Yukarı