ISS önerisi

Jaewyn

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum. 2 gün sonra taahhüt bitiyor. TurkNet'i aradigimda kurulum ucreti ile ilk aylik odeyecegim fiyat cok uçuk bir rakam çıktı. Milennicomun paketleri hala 189TL olarak gözüküyor ancak modem vermediklerini fark ettim. Aklımda Comnet var ancak kullanan çok görmedim. Düzgün sorun yaşatmayacak uygun fiyatli bir ISS önerirseniz sevinirim.

Türk Telekom kullanıyorum. 2 gün sonra taahhüt bitiyor. TurkNet'i aradigimda kurulum ucreti ile ilk aylik odeyecegim fiyat cok uçuk bir rakam çıktı. Milennicomun paketleri hala 189TL olarak gözüküyor ancak modem vermediklerini fark ettim. Aklımda Comnet var ancak kullanan çok görmedim. Düzgün sorun yaşatmayacak uygun fiyatli bir ISS önerirseniz sevinirim.

Turkcell superonline diyorum fakat aradığın ucuzlukta olmayabilir.

Millenicom da güncel değil o fiyat forumda bir arkadasa 12 ay taahhüt teklif etmişler ilk 6 ay 200, diğer 6 ay 250 olmak üzere. Bende arastirmaktayim. Aklımda aslında fixnet var taahhüt yaparlarsa gecebilirim. Taahhütsuz internet almak saçma artık çünkü ciddi bir fiyat artışı geliyor. Taahhüt yapan firmaları araştırıp, sağlam olana geçmek önemli. Konum da önemli tabi.

Turkcell Superonline diyorum fakat aradığın ucuzlukta olmayabilir.

Evet hocam Superonline de pahali geldi bayağı.

Millenicom da güncel değil o fiyat forumda bir arkadasa 12 ay taahhüt teklif etmişler ilk 6 ay 200, diğer 6 ay 250 olmak üzere. Bende arastirmaktayim. Aklımda aslında FixNet var taahhüt yaparlarsa gecebilirim. Taahhütsuz internet almak saçma artık çünkü ciddi bir fiyat artışı geliyor. Taahhüt yapan firmaları araştırıp, sağlam olana geçmek önemli. Konum da önemli tabii.

Hocam açıkçası adı duyulmuş firmalara başvuru yapmak istiyorum. Konum olarak altyapı sorunu yok. Türk Telekom'u sorunsuz neredeyse 4 yıl kullandık çünkü.

Milleni 300TL 100Mbps paketi VDSL2 tarifelerde en uygun FixNet bakın.

Milleni 300TL 100Mbps paketi VDSL2 tarifelerde en uygun FixNet bakın.

Bakacağım hocam da güvenilir mi? Musteri hizmetlerine ulaşma ve problemleri çözmekte nasıl bir firma biraz bilgi verebilir misiniz?

Netspeed öneririm, fiyatları TurkNet'e nazaran ucuz ve güvenilir bir ISS. 6 ay sabit fiyat da sunuyorlar.

Hocam bugün taahhüt bitiyor benim. TurkNet ile Netspeed arasında gidip geliyorum. Netspeed baglanti ve musteri hizmetlerini ulaşma konusunda nasıl? Herhangi bir sorun olduğunda ilgileniyorlar mı? Hızda düşüş ya da belirli saatlerde internetin gidip gelmesi sorunu var mı?

Geri
Yukarı