ISS önerisi

Emir_y145

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar altyapım fiber ve 200 Mbps destekliyor hangi interneti bağlatmalıyım? Herkes bir şey diyor kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
En sıkıntısız interneti altyapını Superonline, Telekom veya TurkNet kim sağlıyorsa ondan alırsın. Zaten TurkNet altyapın olsa 1000 Mbps alırdın onu eliyorum. Superonline ve Türk Telekom kalıyor artık hangisi sana hizmet sağlıyorsa onunla yapabildiğin kadar uzun bir taahhütlü sözleşme yapmanı öneririm. Bu dönemde taahhütsüz internet sağlayanları öneremem çünkü yarın bir zam yaparlar kala kalırsın.

En sıkıntısız interneti altyapını Superonline, Telekom veya TurkNet kim sağlıyorsa ondan alırsın. Zaten TurkNet altyapın olsa 1000 Mbps alırdın onu eliyorum. Superonline ve Türk Telekom kalıyor artık hangisi sana hizmet sağlıyorsa onunla yapabildiğin kadar uzun bir taahhütlü sözleşme yapmanı öneririm. Bu dönemde taahhütsüz internet sağlayanları öneremem çünkü yarın bir zam yaparlar kala kalırsın.

Doğru ama Superonline gereksiz pahalı, uzak durulması gerekiyor.

Arkadaşlar altyapım fiber ve 200 Mbps destekliyor hangi interneti bağlatmalıyım? Herkes bir şey diyor kafam karıştı.

Yanlış biliyorsam beni düzeltin galiba 100Mbps dowload 8-14 arası uploaddan daha fazla veremiyorlar diye biliyorum galiba TT kısıtlıyordu, atıyorum fiber var 1000MBPS destekliyor ama 1000MBPS verecek ISS yok TurkNet veriyor o da kendi altyapısında 1000MBPS kullanmak için TT alman gerek o da çok pahalı ben böyle biliyorum kısıtlama konusunu internetten bir araştır belki yoktur

Geri
Yukarı