ISS önerisi

Netspeed öneririm, altyapın neyi destekliyorsa o hızı alırsınız. Ayrıca referans kodu ile her ay 30 TL extra indirimde alırsınız. Bir senedir kullanıyorum ve memnunum.

Benimde aklımda Netspeed veya Milenicom var fakat Milenicom fiyat bakımından daha avatajlı geldi bana.
Millenicum upload hızları çok daha düşük olduğunu unutmayın. Netspeed bence çok daha iyi. Alt komşu Millenicum kullanıyor...sürekli beni arayıp internette sıkıntı var mı diye soruyor:)

Netspeed öneririm, altyapın neyi destekliyorsa o hızı alırsınız. Ayrıca referans kodu ile her ay 30 TL extra indirimde alırsınız. Bir senedir kullanıyorum ve memnunum.

Millenicum upload hızları çok daha düşük olduğunu unutmayın. Netspeed bence çok daha iyi. Alt komşu Millenicum kullanıyor...sürekli beni arayıp internette sıkıntı var mı diye soruyor:)
Netspeed fiyat olarak çok uçuk geliyor hocam ailemi ikna edebilirsem neden olmasın? ekstra olarak modem üzerinden max hız alabileceğimi nasıl öğrenebilirim? Çünkü altyapı sorgulamada port hatası alıyorum.

Maalesef aynı hatayı alıyorum.

Downstream ve Upstream değerlerim.

@sametozbass Modem hat değerlerim hakkında bir yorum yapabilir misiniz? ona göre paket tercihi yapacağım hiç bir şey anlamadığım için size sormak istedim. 😀

1709559606682.png

Dosya Ekleri

• 1709559082683.png
    1709559082683.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Vodafone'dan memnun musunuz nerede yaşıyorsunuz Vodafone'nun kendi altyapısınımı kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı