İSS önerisi

Mahsum1010

Hectopat
Türk Telekom 2 senenin sonunda nihayet altyapı getirdi. Altyapı geldikten sonra yaptığım başvuruyu iptal ettim. 2 sene beni bekletmeseler idi TTNET kullanabilirdim. Bu zamana kadar hiç kullanmadığım için İSS hakkında pek bir bilgi sahibi değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hiç böyle soru olur mu kanka. Cevap net bir şekilde: TürkNet
Eğer altyapın uygunsa EN AZ! 100mbps alırsın.Ayrıca aylık 75₺
Düşük ping , Yüksek Hız.
Ek: Çoğu yayıncı TürkNet kullanmakta

Hiç böyle soru olur mu kanka. Cevap net bir şekilde: TürkNet
Eğer altyapın uygunsa EN AZ! 100mbps alırsın.Ayrıca aylık 75₺
Düşük ping , Yüksek Hız.
Ek: Çoğu yayıncı TürkNet kullanmakta
Arıza olunca süründüren ve alamadığın hizmet için 4-5 ay para alan firma :)

Yapa altyapısı varsa Turknet yoksa Millenicom

Arıza olunca süründüren ve alamadığın hizmet için 4-5 ay para alan firma :)
3-4 aydır türknet kullanıyorum. 2 defa arıza yaşadım. İkisinde de 24 saat içerisinde problemim çözüldü. Detaylıca sorunumu uygulamalarından ilettiğimde 3-4 saat içerisinde geri dönüş aldım.
75Mbps kotasız taahhütsüz düşük pingli internete 86tl ödüyorum. Diğer ISS lerde böyle f/p görmedim. Ayrıca şimdiye kadar kullandığım 3 ISS den en düşük pinge sahip olan ISS Türknet.

Ben tercihimi şuanlık Millenicom'dan yana kullandım. Memnun kalmazsam ilk tercihim Türknet olacak. Hız olarak 100 Mbps desteklendiğini söylediler. 100 Mbps paketini aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı