ISS önerisi

Karamurselee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Hangi interneti önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline, eğer olmazsa Türk Telekom. TT altyapısını kullanan diğer iss ler ile alakalı forumlarda çok şikayet okuyorum. Müşteri hizmetleri dahi olmayan iss ler.

Türknet kullanıyorum. Öneririm. Kotasız taahhütsüz yüksek hızlı internet 86tl ye alabiliyorsunuz.
Müşteri hizmetleriyle de hiç problem yaşamadım. Telefon uygulamalarından problemimi detaylıca yazdıktan sonra 24 saat içerisinde problemim çözüldü.

Türknet kullanıyorum. Öneririm. Kotasız taahhütsüz yüksek hızlı internet 86tl ye alabiliyorsunuz.
Müşteri hizmetleriyle de hiç problem yaşamadım. Telefon uygulamalarından problemimi detaylıca yazdıktan sonra 24 saat içerisinde problemim çözüldü.
Türknet'e geçmek aklımda her zaman, seneye taahhütüm bitiyor Türk Telekom'da. TT'den yana bir sıkıntım yok fakat Türknet'e geçipte problemsiz bir şekilde interneti kullanmak lokasyona göre biraz şans işi. Bu sefer tekrar Türk Telekom'a dönersem aboneyken 100 TL'lik bana özel tarifeye 200 diyebilirler.

TürkNet'e geçmek aklımda her zaman, seneye taahhütüm bitiyor Türk Telekom'da. TT'den yana bir sıkıntım yok fakat TürkNet'e geçipte problemsiz bir şekilde interneti kullanmak lokasyona göre biraz şans işi. Bu sefer tekrar Türk Telekom'a dönersem aboneyken 100 TL'lik bana özel tarifeye 200 diyebilirler.

Ben 3 sene Türk Telekom tiranlığı altında yaşadım. Ücretlendirmeleri, saçma paketleri, onaylamadağımız işlemleri gerçekleştirmeleri, müşteri hizmetlerine ulaşmanıza rağmen 3 gün boyunca probleminizin çözülmemesi, nereden biraz daha geçirebiliriz şeklindeki politikaları ile yetti. Gerçekten yetti. Taahhütümün bitmesine 1 ay kala TürkNet'in taahhüt bozma için verdiği ücretle ISS değiştirdim.

Ayda 1-2 defa film izlemek için kullandığım Tivibu ve Online oyunlarda 100MSden düşmeyen ve hiçbir zaman vaat edilen hızı alamadığım afedersiniz boktan internetten;
Taahhütsüz, ilk ayı ücretsiz, arkadaşlarınızı da davet ederek daha uzun süre ücretsiz hizmet alabildiğiniz, vaat edilen hızın altına ancak ve ancak aşırı kullanım saatlerinde düşen, altyapı geliştirildikten sonra ücretsiz olarak hızınızı yükselten, Online oyunlarda 60MS ping aldığım, problemimi iletmek için 30 dakika boyunca telefonda beklemek zorunda olmadığım bir hizmet sağlayıcısına geçtiğim için çok mutluyum.

Bu deneyimleri yaşadıktan sonra da hala Türk Telekom abonesi olun diyen insanlara afedersiniz kıçımla gülerim yani. Asla ve asla Türk Telekom kullanmayın. Ne zaman ayrılabiliyorsanız da ayrılın. Anne baba teyze halanıza da söyleyin ararlarsa sakın açmayın ve kapatın, yoksa 2 yıl daha taahhüt yaptırabiliyorlar.

Türknet hakkında binlerce şikayet var ben de kullanıyorum hiç memnun değilim bir kere verdikleri modem ZTE çok kötü ayrıca packet lose sorunu yaşıyorum. Odamda Wi-Fi çekmiyor sürekli kopuyor. Türknet pişmanlıktır net.

Arkadaşlar yorum yaptığınız için teşekkür ederim Türk Telekom denilen firma alt yapım yanımda olmasına rağmen 14Mbps internet hızı veriyor artık gerçekten sıkıldım internetimin süresi bitmek üzeri oyuzden böyle bir konu açtım herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı