ISS Seçimi

Türk Telekom'u bence çıkar. Ping değerleri R6, PUBG, CS:GO'da 30'da gezerken şu an 60-70 (laglı) bir şekilde oyun oynuyorum. Pingin iki katınım çıktı artık düşmesi imkansız. TürkNet ve Millenicom'u dene beğenmezsen iptal edersin.
60-70'e de razıyım ama şu an TürkNet ve Türk Telekom arasında kararsızım.

60-70'e de razıyım ama şu an TürkNet ve Türk Telekom arasında kararsızım.

Oturduğun yere bağlı ama 60-70 Türkiye için kötü bir ping değeri. Türkiye'nin batı tarafında yaşıyorsan 40 ping almak yerine Frankfurt'a 60 ping sunan Türk Telekom'u tercih etme. TürkNet'i dene beğenmezsen iptal edersin.

Oturduğun yere bağlı ama 60-70 Türkiye için kötü bir ping değeri. Türkiye'nin batı tarafında yaşıyorsan 40 ping almak yerine Frankfurt'a 60 ping sunan Türk Telekom'u tercih etme. TürkNet'i dene beğenmezsen iptal edersin.
Bursa'da oturuyorum. Oturduğum yer merkez olmasına rağmen altyapı yok. TürkNet'i de listeme ekledim. Ama ailemi dükkanı olmayan bir internet yerinden internet alacağıma nasıl ikna ederim, bilmiyorum.

Bursa'da oturuyorum. Oturduğum yer merkez olmasına rağmen altyapı yok. TürkNet'i de listeme ekledim. Ama ailemi dükkanı olmayan bir internet yerinden internet alacağıma nasıl ikna ederim, bilmiyorum.

Bursadaysan söyleyim bende bursadayım. Türk Telekom'a hiç buluşma. Burada şu an 60-70 (laglı) bir şekilde oynarsın. CS:GO'yu söyleyim sana ben oyunu bıraktım artık lagtan dolayı sevdiğim oyundan soğuttular. Hangi ilçe? Superonline fiber yok mu?

Benim Türk Telekom'da CS:GO ping değerim 20-30 civarlarında.

Benim de temmuz ayında pingim böyleydi. Şu an 60-70 laglı bir şekilde ışınlanarak oynuyorum 🤣.

Bursadaysan söyleyim bende bursadayım. Türk Telekom'a hiç buluşma. Burada şu an 60-70 (laglı) bir şekilde oynarsın. CS:GO'yu söyleyim sana ben oyunu bıraktım artık lagtan dolayı sevdiğim oyundan soğuttular. Hangi ilçe? Superonline fiber yok mu?

Benim de temmuz ayında pingim böyleydi. Şu an 60-70 laglı bir şekilde ışınlanarak oynuyorum 🤣.
Osmangazi Küçükbalıklı'dayım. Sanırım Superonline Fiber yok. Olsa uçarak alırım :D

Bizim burada Superonline dolu :D. Bir villa sitesinde yok. Böyle saçma bir şey görmedim. Nilüferde daha fazla Superonline diye biliyom.
Superonline Fiber'imin olup olmadığını nereden anlarım? 13 MBPS altyapı varsa doğal olarak yoktur herhalde :D Nilüfer zengin semti orada olmayacakta nerede olacak başka :D

Superonline Fiber'imin olup olmadığını nereden anlarım? 13 Mbps altyapı varsa doğal olarak yoktur herhalde :D nilüfer zengin semti orada olmayacakta nerede olacak başka :D.

Bursada oturan kime desem zengin semti deyip duruyor :D. Türk Telekom sağ olsun zengin semt diyorlar adam daha hizmeti düzgün veremiyor :D. Superonline olsa bende direkt kullanacağımda yok işte :(. Bu arada Superonline sitesinden bakabilirsin.
Ve tabii buradanda bakabilirsin.

Geri
Yukarı