ISS Tercihi

Akın S.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Yeni taşınacağım ev için internet servis sağlayıcı arayışına girmiş bulunuyorum. Halihazırda aile evinde Gıbırnet VDSL kullanıyorum ve memnunum açıkçası. Birkaç gün içerisinde de peşin ödeyerek 24 ay taahhüt yapacağım.

Taşınacağım bina ise yeni bir bina. Kablonet 1000 Mbps FTTH altyapısı, Türk Telekom ise yine 1000 Mbps olduğunu söylüyor. Aslında GIBIRNet düşünsem de başvuru ücreti çok cazip gelmedi. Şu an için hangi firma ile nasıl bir yol izlemeliyim? Bir sürü ISS ve paket mevcut. 100 Mbps'lik bir paket yeterli olur diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Yeni taşınacağım ev için internet servis sağlayıcı arayışına girmiş bulunuyorum. Halihazırda aile evinde GIBIRNet VDSL kullanıyorum ve memnunum açıkçası. Birkaç gün içerisinde de peşin ödeyerek 24 ay taahhüt yapacağım.

Taşınacağım bina ise yeni bir bina. Kablonet 1000 Mbps FTTH altyapısı, Türk Telekom ise yine 1000 Mbps olduğunu söylüyor. Aslında GIBIRNet düşünsem de başvuru ücreti çok cazip gelmedi. Şu an için hangi firma ile nasıl bir yol izlemeliyim? Bir sürü ISS ve paket mevcut. 100 Mbps'lik bir paket yeterli olur diye düşünüyorum.

Netspeed ya da TurkNet kullanılabilir.

Millenicom 100 Mbps sunuyor. Tercih edebilirim.
Kablonet ise yeni müşteriye 450 fiyat çıkardığı için cazip gelmiyor.

Millenicom 100 Mbps sunuyor. Tercih edebilirim.
Kablonet ise yeni müşteriye 450 fiyat çıkardığı için cazip gelmiyor.

Millenicom hakkında pek bir tecrübem yok Kablonet kullandığımda sık sık kesilmeler oluyordu kötü bir ISS.

Sizde haber bekliyor olacağım. Acelem yok, bekleyebilirim.

Hocam dün 11'de başvurdum bugün 11'de kurulum yapıldı 30 dakika içinde internet aktif hale geldi test sonucu bu şekilde. Gün içinde oyunlardaki ping değerleri vs. paylaşırım.

netspeed.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı