İşsiz gibi 1000 hesap açıp abone olmak

Aklıma çok az mantıklı bir fikir geldi yan hesapla Twitch Prime alacağım ve kendi hesabıma abone olacağım. Evde 4 kişiyiz 2 kere almıştım tel no girip 2 kaldı her Prime ile abone 2 dolar = 4 dolar ama çekemem büyük ihtimalle.

Aklıma çok az mantıklı bir fikir geldi yan hesapla Twitch Prime alacağım ve kendi hesabıma abone olacağım. Evde 4 kişiyiz 2 kere almıştım tel no girip 2 kaldı her Prime ile abone 2 dolar = 4 dolar ama çekemem büyük ihtimalle.
Evet gerçekten mantıksız bir fikirmiş.

Dostum o kadar hesap açmakla uğraşacağına (video içeriğini bilmiyorum ama), çektiğin videoları çeşitli platformlarda paylaşsan daha faydalı olur. Mesela bir konu hakkında bilgilendirme videosu çekiyorsun, git 10 farklı foruma o konu hakkında başlık aç, video içeriğini yaz, en alta da videonu koy, okumaya üşenenler izlesin yaz. Oralardan gelecek abone inan bana daha faydalı olacaktır.

Not: Oyun videosu çekiyorsan, o oyun ile ilgili rehber yap, milletin kafasına takılan soruları cevapla. Video içeriğine göre kendi reklamını yapmanın yolunu bul.

Her gün bu işi yapmaya ayıracağınız zamanı kitap okumaya ayırın. Kendinizi geliştirmiş olursunuz.
Ben de buna benzer bir şey yapmanızı tavsiye ederim . Böyle bir şeye zaman ayırmak yerine farklı konularda kendinize oldukça güzel bilgiler katıp gelişmeye ve farklı bakış açıları , ufkunu genişletmeye dair düşüncelere destek olabilirsiniz . Ayrıca tek bir konuya odaklanarak da o konu üzerine uzman olabilirsiniz.

Gerçekten çok mu vergi alınıyor YouTube gelirinden? Mesela AdSense hesabımda 200 TL var. Ne kadarı elime geçer ne kadarı vergiye gider?

Geri
Yukarı