İstanbul Beylikdüzü nasıl bir yer?

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İstanbul beylikdüzünde bir ev bulduk. Şu anlık akraba aracılığı ile olduğu için elimizde fotoğraf yok. İstanbul'a gidip görmemiz gerekecek evi ama benim asıl sorum, Beylikdüzü nasıl bir yer? Yaşanılacak bir yer mi? İnsanlar nasıl? İstanbul'un iyi ilçelerinden biri mi? Tam konum olarak ev Beylikdüzü Marmara parkın arkasında kalıyormuş konum olarak çevre olarak ulaşım olarak nasıldır cevaplarsanız sevinirim.

Beylikdüzü iyidir. Yaşanır. Esenyurt'a fazla yaklaşmamaya çalış. Ulaşımı da kolay. Metrobüse yakınsın.

Beylikdüzü iyidir. Yaşanır. Esenyurt'a fazla yaklaşmamaya çalış. Ulaşımı da kolay. Metrobüse yakınsın.

Yollar geniş mi hocam depremden ötürü bir korkum var bir de satmak istersek oralarda bir evi satın almak isteyen çıkar mı talep görecek bir semt mi?

Hocam, şahsen Esenyurt taraflarına yakınsa önermem. Ben E-5'in güney tarafında yaşıyorum. Her ne kadar mülteciler burada da fazla olmasına rağmen daha nezih. Eğer bütçenizin yetebileceği bir yer bulabilirseniz E-5'in güney tarafını araştırabilirsiniz.

Yollar geniş mi hocam depremden ötürü bir korkum var bir de satmak istersek oralarda bir evi satın almak isteyen çıkar mı talep görecek bir semt mi?

Büyükçekmece'de oturuyorum. Beylikdüzü yakın fakat çok gidip gezmedim. Esenyurt SGK'da staj yaparken Beylikdüzü'nden geçiyordum. Yollar güzeldi. En azından benim geçtiğim yerler.

Evlerin talep görüp görmeyeceği hakkında bilgim yok.

Hocam, şahsen Esenyurt taraflarına yakınsa önermem. Ben e-5'in güney tarafında yaşıyorum. Her ne kadar mülteciler burada da fazla olmasına rağmen daha nezih. Eğer bütçenizin yetebileceği bir yer bulabilirseniz e-5'in güney tarafını araştırabilirsiniz.

Tam bilmiyorum Esenyurt tarafına yakın mı tek bildiğim Marmara parka yakın ve arka taraflarında kaldığı.

Hocam eğer yaklaşık olarak yeri öğrenebilirseniz sizlere yardımcı olmak isterim.

Keza bizde depremden sonra buraya yerleştik ve gayet memnunuz.

Ayrıntılı bilgi alabilirsem paylaşırım hocam şu anlık bu kadar bilgiye sahibim mültecilerin az olması ve nezih sakin bir yer olması önceliğimiz.

Güzel yer ama içerisi, özellikle Yaşam Vadisi içinde kendini bilmez yerden bitme kekolar dolu, bunlar bıçak taşır, 50 kişi gezer ve herkese sataşır. Onun dışında güzel yer.

Geri
Yukarı