İstanbul Sapphire AVM kapanıyor!

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Yıllardır gittiğim bir yerdi ve yakında kapanıp bir şirketin ofisi olacakmış. AVM mağazaları için olan katları kaderine bırakılacakmış ve ana girişi kapatılacak, sadece şirket girişi açık kalacakmış. Ucuz bir yerdi ama ucuz olmanın sonucu da iflas oldu.

R.I.P 2007-2023

Guzel degildi zaten. O bolgede ona benzer 3 farkli AVM var Metrocity, OzdilekPark ve Kanyon gibi. Veya biraz daha zorlarsan Cevahir var.

En maksimum yapilabilecek etkinlik terasa cikmak idi.

Guzel degildi zaten. O bolgede ona benzer 3 farkli AVM var Metrocity, OzdilekPark ve Kanyon gibi. Veya biraz daha zorlarsan Cevahir var.

2015'de ki Sapphire'i hiç görmediniz galiba hocam.

Her seyin bir donemi var. Zamaninda ona bakarsan Galeria AVM vardi, su an esamesi okunmuyor. Akmerkez AVM vardi, esamesi okunmuyor. Zamaninda iyi olmasi onun hep iyi olarak kalacagi anlamina gelmiyor. AVM kulturu artik giderek bitmeye basliyor, cunku her sey internetten alinabiliyor. AVM'lerde 10 yil sonra sadece yeme icme yerleri kalacak.

Tamam hocam siz Özdilek'teki leş hizmete katlanabilirsiniz. Ben ilgili ve temiz bir mekanda oturmayı tercih ediyorum. Ayrıca MetroCity de Sapphire gibi oluyor ve Cevahir bunların yanında çöplük.
Kanyon, MetroCity ve OzdilekPark yanyana. Istedigin gibi aralarinda gecis yapabilirsin. Veya biraz daha ilerleyip Zorlu Center'a gecebilirsin 49Z'ye veya 36L'ye atlayip.

Ayrica AVM tanimini karsilayan en iyi yerlerden birisi Cevahir'dir, cunku cok genis bir magaza yelpazesi var.

Her seyin bir donemi var. Zamaninda ona bakarsan Galeria AVM vardi, su an esamesi okunmuyor. Akmerkez AVM vardi, esamesi okunmuyor. Zamaninda iyi olmasi onun hep iyi olarak kalacagi anlamina gelmiyor. AVM kulturu artik giderek bitmeye basliyor, cunku her sey internetten alinabiliyor. AVM'lerde 10 yil sonra sadece yeme icme yerleri kalacak.

Kanyon, MetroCity ve OzdilekPark yanyana. Istedigin gibi aralarinda gecis yapabilirsin. Veya biraz daha ilerleyip Zorlu Center'a gecebilirsin 49Z'ye veya 36L'ye atlayip.

Ayrica AVM tanimini karsilayan en iyi yerlerden birisi Cevahir'dir, cunku cok genis bir magaza yelpazesi var.
En başta yazan arkadaşın dediği gibi 2025'i bile görmeden burada adını saydıklarımızda kapanacak büyük ihtimalle.

Guzel değildi zaten. O bolgede ona benzer 3 farkli AVM var metrocity, ozdilekpark ve kanyon gibi. Veya biraz daha zorlarsan cevahir var.

Metrocity de boş orasıda kapanır herhalde. Özdilek kanyon uzak değil ama çok da yakın değil. Sapphire bölgede tek sayılabilirdi aslında. O bölgede oturuyorum ama toplasan 5 kere gitmişimdir. Yine de kapanmasına üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı