İstanbul'da Gastronomi ve Mutfak Sanatları'nda Yatay Geçiş için üniversite önerisi

Chattam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Gastronomi ve Mutfak Sanatları 2. sınıf öğrencisiyim. Bu sene 3. sınıfa geçeceğim fakat üniversitemi değiştirmek istiyorum. Aklımda ise Nişantaşı, Beykent ve Haliç Üniversitesi var. Özyeğin ve Yeditepe çok uzak olduğu için oraya gidemiyorum. Acaba hangi üniversiteyi tavsiye edersiniz? Gerçekten akıllı ve düzgün, yol gösterici, ilgilenilen bir üniversite istiyorum. Teşekkür ederim.

Benim tavsiyem eğer olabilirse tabii ki özyeğin veya Yeditepe en iyi üniversiteler bunlar fakat kampüsden dolayı nişantaşı olabilir.

Benim tavsiyem eğer olabilirse tabii ki özyeğin veya Yeditepe en iyi üniversiteler bunlar fakat kampüsden dolayı nişantaşı olabilir.
Elbette öyle fakat iki üniversite de İngilizce eğitim veriyor maalesef şu an ingilizcem a1-a2 seviyesi yeni kursa kayıt oldum kendimi geliştirmek için. Bir de İstanbulda yaşıyorum bulunduğum konum iki üniversite için maalesef ki çok uzak. Teşekkür ederim

Nişantaşı kaliteli bir üniversite. Gittiğine pişman olmazsın. Hatta mezun olunca bana teşekkür edeceksin 🎓

Şimdiden cevap verdiğin için teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı