İstanbul'da nasıl ev alınır?

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Biraz nakit var ama yetersiz buluyorlar. faiz yüksek. Ev fiyatları desen almış başını gidiyor. Nasıl ev alınabilir? Birevim ve Eminevim gibi yerler güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam İstanbul'da emlak emlak gezseniz bile çok zor bulmanız Facebook bakabilirsiniz belki size göre uygun bir yer çıkabilir belki seçimlere doğru ucuzlar bazı şeyler sabredip o zaman değerlendirebilirsiniz

Biraz nakit var ama yetersiz buluyorlar. Faiz yüksek. Ev fiyatları desen almış başını gidiyor. Nasıl ev alınabilir? Birevim ve Eminevim gibi yerler güvenilir midir?

Ben birevim ile çok görüştüm ve kendi kendime şöyle söyledim, “bu sisteme yüksek peşinatla girerse evimi/arabamı alırım ve bir sorunda kafam olur” dedim. Sadece fikrimi söylüyorum.

İzmir Urla'da ikamet etmekteyim burada da ev fiyatları almış başını gidiyor. Merkezde 1+1 30 yıllık evlerin kirası 5 bin liradan başlıyor satılık fiyatlarını ise söylemeye dilim varmıyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi eğer 2 milyonun üzerinde nakidiniz varsa alın seneye ev fiyatları daha da uçabilir zaten Türk lirası her geçen gün değerini kaybediyor bir şeye yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Eğer İngilizce var ise Amerika taşının bizde Amerika taşınmayı karar verdik. Sonra RTE: Sahibinden satılık ülke demesin 150M $ satar Amerika hemen satın alır bizi köle yapar en iyisi ameirka taşınmak.

İzmir Urla'da ikamet etmekteyim burada da ev fiyatları almış başını gidiyor. Merkezde 1+1 30 yıllık evlerin kirası 5 bin liradan başlıyor satılık fiyatlarını ise söylemeye dilim varmıyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi eğer 2 milyonun üzerinde nakidiniz varsa alın seneye ev fiyatları daha da uçabilir zaten Türk lirası her geçen gün değerini kaybediyor bir şeye yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Ne zaman değer arttı.

60 metrekare ev 700000 TL mi?

Eğer İngilizce var ise Amerika taşının bizde Amerika taşınmayı karar verdik. Sonra RTE: Sahibinden satılık ülke demesin 150M $ satar Amerika hemen satın alır bizi köle yapar en iyisi ameirka taşınmak.

Ne zaman değer arttı.

60 metrekare ev 700000 TL mi?
Sahibindene girip ev fiyatlarına bakabilirsiniz. Urla'da her gün olayların olduğu mahallede bile 1+1 daire 2.5 Milyon Liradan başlıyor.

Almadığım sürece hergün fiyat artıyor valla ne yapacağımı şaşırdım. Ne hale geldik.. neyse hayırlısı diyelim artık ne yapayım kirada sürünücez gibi 🙃

Geri
Yukarı