İstanbul'da nerede staj yapmalıyım?

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Selam Technopat kullanıcıları. İstanbul'un pek de küçük olmayan bir yerinde yaşıyorum ve 17 yaşındayım elimden de her iş geliyor. İnşaat öğrencisiyim ismimiz "mimari yapı teknik ressamı" olarak geçiyor ve 11. sınıfım meslek lisesinde okuduğum içinde son sene staj göreceğim. Öğretmenlerim bana mimsa alüminyum daha önce "Irak merkez bankası, perrymount road..." gibi birçok yapının dış cephesini yapmış bir şirket bana bu okulda şu zamana kadar bir binanın temelinden tutun çatısına kadar nasıl yapılacağı öğretildi ve ben bu yönde ilerlemek istedim. Ben dış cephe yapmam yapamam demiyorum yaparım fakat keyif alabilir miyim bilmiyorum. O yüzden ikilemdeyim mimsamı yoksa inşaat sektöründe bina yapan bir sektör mü işe bu yazın başlamak istiyorum yazdan itibaren başlamak istiyorum. Programları hızlı öğreniyorum SketchUp veya 3DMAX veyahut AutoCAD bu programları ben biliyorken sınıftaki arkadaşlarımın çoğu yarım yamalak biliyor çoğuna da ben gösteriyorum öğretiyorum. Dediğim gibi staj konusunda kafam karışık sizce ne yapmalıyım? Hocalar ile konuştuğum zaman bana ne dersem diyeyim mimsaya git diyorlar. Mimsa çalışma saatleri uzun hafta sonları da çalıştıran bir şirket benim için ne zaman kaç saat çalıştırdıkları önemli değil ben sadece işi en iyi şekilde öğrenmek istiyorum. Diyecek çok şeyim var fakat sizi sıkmak istemem tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı