İstanbul’da Toplu Ulaşıma %15 Oranında Zam Yapıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası İmamoğlu'nu desteklerdim ama bu son zamla iyice gıcık kaptım kendisine. Çok basit bir şey soracağım İstanbulun nüfusu göçmenlerle vs. 20 milyonu buluyor. 20 milyon kişiden bilmem ne kadar kazanıyorlardır. Gerek var mıydı gerçekten bu zamma? 20 milyon kişi diyoruz ya, 20 milyon. Bilemedin 17 milyon de. Gerekli miydi gerçekten bu kadar?

Olunmadı mı? Engel olunmaya da çalışılıyor, halen. Konu siyasete girecek, ceza almak istemiyorum.

Ya yapmayin hocam Allah aşkına. Hükümet zam yapınca kimse hükümete engel olmuyor, dış güçler falan yalan oluyor da belediye zam yapınca mı geliyor bu engeller. İkisinde de hata var. Lütfen yapılan hatalara kılıf bulmayın. İmamoğlu bile bana engel oluyorlar dememişken siz niye diyorsunuz anlamıyorum.

Dış güçler, Illumunati, Roschild ve Rockefeller aileleri... Oyun büyük. Büyük oyunu çözebilecek seviyede değiliz. (!)
Bu oyun sadece İstanbul'a oynanıyor, diğer illerde yok. :D

Şaşırmadım. Zam yapılması normal. Şunu da belirtmek istiyorum ki eğer bu zam malum partinin belediyelerinden birinde yapılsa ortalığı yıkardınız ama İBB yapınca hiç sorun yokmuş gibi davranıyorsunuz.

Hocam ülke genelinde zam var zaten ülke de zamlı olmayan bir şey mi var? Ülkeyi muhalefet yönetiyormuş gibi suçu onlara yıkmaktan vazgeçin artık.
Yıllardır dış güçlerin oyunları bunlar diyen kesim gelmiş sanki biz demişiz gibi yorum atıyor. Yazık. Biz diyoruz, ülke de her şey pahalı. IBB zam yapması doğal diyoruz. AKP'li bir belediye yapsa ona da doğal deriz. Sebebi basit, ülke ekonomisinin iyi yönetilmemesi.

Açıkçası İmamoğlu'nu desteklerdim ama bu son zamla iyice gıcık kaptım kendisine. Çok basit bir şey soracağım İstanbulun nüfusu göçmenlerle vs. 20 milyonu buluyor. 20 milyon kişiden bilmem ne kadar kazanıyorlardır. Gerek var mıydı gerçekten bu zamma? 20 milyon kişi diyoruz ya, 20 milyon. Bilemedin 17 milyon de. Gerekli miydi gerçekten bu kadar?
Ya hocam ne alakası var yapmayın günahını almayın adamın onunla bu zamın ilgisi yok belki konudan uzaksınız bilmiyorum ama reis reis dedikleri adam afgan ve Suriye'li kardeşlerini rahat besleyip mışıl mışıl baksın diye zam yapıyor.
Her şey güzel oluyor. 😀
Bence güzel oluyor çünkü adamın yaptıkları ortada bence 2.seçimde gene kazanacak çünkü gayet ilgililer ve iyi çalışıyorlar İstanbul'un her yerinde kazı çalışmaları ve iyileştirmeler yapılıyor bilmeden böyle demeniz yanlış.
Anlatamazsınız hocam anlatamazsınız. Anlamazlar.
Çünkü reisi cumhurları dinlerini kullanıp beyinlerini yıkıyor hocam.

Zamanın da Liberallerden oy almaya çalışmaları yetmiyormuş gibi şimdi de Komünist başkanı savunuyor arkadaş. O Komünist başkan sizin AKP'li belediyelerinizi ne kadar çok seviyor gidin bir sorun :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı