İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi!

Zeki arkadaş. 2019 la 2022'nin ekonomik verilerini bir karşılaştır istersen.

2018: Siz şu kardeşinize yetkiyi verin bla bla.
2022: Zamları Allah tayin ediyor.

Bu konuya en az 4 yorum yazdım bu zeki arkadaş okumadan yorum yapacak derecede akıllı. Hala mesajlarda hükümet, muhalefet sohbeti döndürüyorsunuz. Zeka bu kadar o hümümete bir başkası muhalefete sonuç yine zam. Kaybeden yine halk.

Bu konuya en az 4 yorum yazdım bu zeki arkadaş okumadan yorum yapacak derecede akıllı. Hala mesajlarda hükümet, muhalefet sohbeti döndürüyorsunuz. Zeka bu kadar o hümümete bir başkası muhalefete sonuç yine zam. Kaybeden yine halk.
Sana cevap vermek için neden diğer yorumları okuyayım utangaç malum partili seni. Kaybedenin halk olduğunun farkındaysanız bir kere de savunduğunuz hükümetinizi eleştirin. Bide yorumlarda tepki çekmemek için "şİmdi GeLir hÜkumet DesTEkçisi DiyeNLer" diye bişey yazmış. Ne olduğunuz çok açık utanmaya gerek yok kimse sizi partinizden dolayı eleştirmiyor zaten. Toxic yorumunuza tepki veriyoruz rahat ol.

Sana cevap vermek için neden diğer yorumları okuyayım utangaç malum partili seni. Kaybedenin halk olduğunun farkındaysanız bir kere de savunduğunuz hükümetinizi eleştirin. Bir de yorumlarda tepki çekmemek için "şimdi gelir hükumet destekçisi diyenler" diye bir şey yazmış. Ne olduğunuz çok açık utanmaya gerek yok kimse sizi partinizden dolayı eleştirmiyor zaten. Toxic yorumunuza tepki veriyoruz rahat ol.

Hala boş boş yorumlar yazmaya devam etmene şaşırıyorum. Ne hükümete ne de muhalefete verecek oyum yok dememe rağmen hala beni iktidar ile ortak bir paydada anman senin zihninin dar olduğunu gösterir. Bu konuda 4 cevaptan daha fazla yazım var %90'ında hepsini eleştirdiğimizi söylememe rağmen hala beni iktidar ile yan yana koyman seni komik duruma düşürür ve düşürüyor. Bide utanmadan tepki çekmemek için partini söylemiyorsun diyorsun. Az bir siyasi konu açan insanların konularına bakarsan belki benim hangi partiye oy vereceğimi görebilirsin. Aynı zamanda hiçbir toxic yazı yazmadım kendini kandırma.

Hala boş boş yorumlar yazmaya devam etmene şaşırıyorum. Ne hükümete ne de muhalefete verecek oyum yok dememe rağmen hala beni iktidar ile ortak bir paydada anman senin zihninin dar olduğunu gösterir. Bu konuda 4 cevaptan daha fazla yazım var %90'ında hepsini eleştirdiğimizi söylememe rağmen hala beni iktidar ile yan yana koyman seni komik duruma düşürür ve düşürüyor. Bir de utanmadan tepki çekmemek için partini söylemiyorsun diyorsun. Az bir siyasi konu açan insanların konularına bakarsan belki benim hangi partiye oy vereceğimi görebilirsin. Aynı zamanda hiçbir toxic yazı yazmadım kendini kandırma.

Kusura bakmada ekonomik verileri araştırıp okumadan veya araştırmayı, okumayı bilmeden yaptığın yok şu tarihte ücretsiz olacaktı da bu tarihte zam yaptı diye yorum yazman bana göre toxic olduğunu gösterir. Maliyet nedir gider nedir bilmeden yorum yapıyorsunuz zaman ve koşullar değişti. Sen şimdi evini arabanı satsan 4 sene önceki fiyatından mı satacaksın yoksa mevcut fiyattan mı? Her şeyden önce o sözün verildiği senenin enflasyon ve dolar kuru arasında dağlar kadar fark varken cahilce yorumunu eleştirince suçlu mu oluyoruz şimdi. Ayrıca sen kimsin ki senin diğer arkadaşlara ne yazdığını takip edeyim. Senin saçma yorumunu gördüm ve direkt sana yüklendim ben bir sıkıntı görmüyorum. Sıradan bir forumdaki sıradan bir konunun sıradan bir yorumuna cevap yazmak için araştırma yapmaya gerek yoktur herhalde.

Aman hocam arkadaşın diğer yorumlarını okuyup iyice bir süzgeçten geçirip öyle yanıt yazsaydınız kızıyor sonra.
Ben kendi fikirlerimi sundum, eger seviyesizce bir cevap verirse (ki seviyesiz olanlar forumun %68,48'ini olusturuyor) olabildigince kisa cevaplar verip kendi isine bakmak en mantiklisi.

Geri
Yukarı