İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi!

İktidarı destekliyorsan bundan bu kadar utanmana gerek yok. Kendin muhalefete her şeyi söyleyeceksin, seni eleştiren olunca "bunlar böyle insanı terörist ilan eder" diyerek hahaha spamı atacaksın.
Muhalefete veya genel olarak kimseyi almadım. İmamoğlu'nun vaatlerini tutmamasını eleştirdim, siz de "AKP'li" diyerek bilmeden yapıştırdınız. Çoğunuzun genel hareketi bu.

Zam gelmese de zaten farki vergilerimizle oduyoruz. Daha iyi boyle olmasi, emekli dayilarin eglence seyahatlerini tamamen odemek zorunda kalmiyoruz.

Toplu tasimaya hic para vermeyince hic para vermediginizi mi saniyorsunuz?

Tekrardan bir hatırlatma yapayım. Her kim olursa olsun yanlış yapana yanlış, doğru yapana doğru demediğiniz sürece ülkede düzgün yönetim olmaz. Futbol takımı tutar gibi parti tutmayın biraz halkçı olun. Halk için ne iyi ise onu savunun.
İsterseniz bende bir tekrarlatma yapayım dikkat ederseniz tek bir partinin hata yaptığını söylemedim. Hepimiz hatalar yapabiliriz çünkü hatasız insan olmuyor.

İsterseniz bende bir tekrarlatma yapayım dikkat ederseniz tek bir partinin hata yaptığını söylemedim. Hepimiz hatalar yapabiliriz çünkü hatasız insan olmuyor.

Sizlik bir durum yok hocam. İçiniz rahat olsun. Ortaya genel olarak konuşuyorum insanlar belki anlar diye ama zor. 2 gün önce doğaz gaza zam geldi onu da eleştirdik.

Geri
Yukarı