İstanbul'da toplu ulaşıma zam geldi!

Ben kendi fikirlerimi sundum, eger seviyesizce bir cevap verirse (ki seviyesiz olanlar forumun %68,48'ini olusturuyor) olabildigince kisa cevaplar verip kendi isine bakmak en mantiklisi.

Herkes fikirlerini belirtiyor hocam. Hepsine saygım var yazdıklarım bunu anlatıyor zaten. Arkadaş kendi görüşü haricindeki insanları suçladığı için paranoyak seviyeye gelmiş. Kendisinin fikirleri en üst kademede sanıyor diğer fikirdekiler onun için toxic.

Zamın kimin tarafından yapıldığı bağımsız olarak bir değerlendirseniz keşke.

A partisi yapsa hakaretler yağdıracaklar B partisi yaptığı için saygıyla karşılıyor. Hatta 'az bile olmuş' diyenler dahi var. Ülkece gelişmelere ne zaman vatandaş gözüyle bakarsak o zaman düzeleceğiz.

Zamın kimin tarafından yapıldığı bağımsız olarak bir değerlendirseniz keşke.

A partisi yapsa hakaretler yağdıracaklar B partisi yaptığı için saygıyla karşılıyor. Hatta 'az bile olmuş' diyenler dahi var. Ülkece gelişmelere ne zaman vatandaş gözüyle bakarsak o zaman düzeleceğiz.
Adam tek açıklama ile konuyu bitirmiş. Kaç saattir bunu anlatıyorum ama anlayan yok. :D Alnı öpülesi yorum.

Haberlerde pek yer almamakla birlikte taksi indi-bindi ücreti 40 TL, minibüs indi-bindi ücreti 7 TL olmuş.

Ekran Görüntüsü (1060).png

Yeni konular

Geri
Yukarı