İstanbul'da vatandaş kar yağışı sonrasında yolda kaldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
0 kış lastikli arabam var çekmiyor kardeşim yolda çekmiyor. Yaz lastiği olan direkt kayıyor ama yoldaki buzlanma sebebiyle kış lastiği de çekmiyor millet zincirle bile gidemiyor.
Kalanların çoğu yaz lastiği ile dışarı çıkanlar, zaten yetkililer de açıklama yaptı şahsi aracınızla çıkmayın diye. Benim bir işim olsa bile bu havada bir yere çıkmam. Bu göz göre göre davetiye çıkartmak resmen.

Yaz lastiği ile dışarı çık ondan sonra rererö. Aklım almıyor bu insanları işin varsa bin otobüse metroya birader ne bu rahatlık dişini sık 4-5 gün binmeyiver arabaya bişeyin eksilmez.

Meteoroloji uyarılarına rağmen önlem almayan belediye yönetimine yönelmiş bence.

O daha saçma olur o zaman. Ekipler tuzlama çalışmalarını yaptı, küreme çalısmaları yapıldı. Kaç gündür 50 kere SMS geldi, şiddetli kar yağışı olacak dikkatli olun, şahsi arabalarınız ile çıkmayın, gerekli önlemleri alın diye her dakika mesaj geldi. E daha gelip uzatma üçlüyle her yere ısıtıcı mı taksınlar. O yüzden o anlamda dediyse daha komik :D

Yaz lastiği ile göz göre göre bu yağışta dışarı çıkarsan olacağı budur.

Dimi? Yine halkın suçu.
Bu halk terörist, bu halk trol, bu halk cahil... Yöneticiler her daim haklı ama...

Ne güzel memleket ya, yönetici oluyorsun ama sorumluluğu yok. Çünkü sorumlu her zaman troller veya teröristler. Kebap!

Her yerde kar var ama insanlar bilinçsizce hareket ediyor. Ben şimdi babamın zoruyla işe geldim(Konya'da yaşıyorum) ama bu kar varken eve nasıl döneceğim bilmiyorum. Beni götürebilecek kimse de kalmadı. Bana kalan araçlarda da yaz lastiği var ve kullanmaya kalkışırsam karın içine fırlarım ya da araç bir yere saplanır kalır. Caddeler adam dolu ve birisine çarpma olasılığımda var. Herhalde klimayı yakar sanayide uyurum bugün :D

yönetici oluyorsun ama sorumluluğu yok.
Şaka mı yapıyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Meteoroloji uyarılarına rağmen önlem almayan belediye yönetimine yönelmiş bence.

Yok yanlışınız var. Ekmeğinin peşinde işine gücüne giden halk suçlu. Niye yola çıkıyorlar?
2022 yılında millete niye yola çıkıyorsunuz diye hesap soruyorlar. İfade özgürlüğümüz ABD gibi olsa hepsinin ağzının payını verirdim ama yöneticiler her daim haklı bizim ülkede. Neyse. :)

Şaka mı yapıyorsunuz?

Sakin ol partizan! Ben İBB yönetimi mi dedim? Neden çıldırmış gibi savunuyorsun?
Ben kimin emeği geçiyorsa yazdım. Sakin... Şşş.

Bu arada felaket dün gece yaşandı. Sabaha bir zahmet açsınlar. Allah razı olsun ya, zahmet verdik :)

Acil işin yoksa 2-3 gün araba ile bir yere gitme, bu kadar basit illa çıkacağım diyorsan kar lastiği veya zincir ile istediğin yere git.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı