İstanbul'da kar tekrar başladı!

Kar yağalı çok olmadı ama bugün kalktığımda İstanbul da tekrar kar yağdığını gördüm. Bu sevinilecek bir şey mi? Üzünülecek bir şey mi? Bilemiyorum ama görünce mutlu ettiği kesin. Sizde durumlar ne? Oralarda kar başladı mı tekrar?

1616561618186.png

Kar yağalı çok olmadı ama bugün kalktığımda İstanbul da tekrar kar yağdığını gördüm. Bu sevinilecek bir şey mi? Üzünülecek bir şey mi? Bilemiyorum ama görünce mutlu ettiği kesin. Sizde durumlar ne? Oralarda kar başladı mı tekrar?

Eki Görüntüle 937760
Bizdede çok az tutmuş

Eki Görüntüle 937760
Kocaeli'de de var.

Hayır hocam aslında İstanbulun en çok bilinen ilçelerden biri Kartalda yaşıyorum.
Tam olarak dediğim şey. Orası Kocaeli aslında, sizi kandırıyorlar. Kartal ile örneğin Şişli'nin hava durumu neredeyse her zaman farklıdır. Gerek kuş bakışı gerekse gerçek zaman olarak yolun uzunluğundan bahsetmiyorum bile. İstanbul'un sınırları Ataşehir ve Bakırköy'dür. Kalanlar için Tekirdağ veya Kocaeli'ye gitmek daha kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı