İstanbul'da Zam Yağmuru

Ben partizan değilim de dolar olmuş 14-15 adam ne yapsın?

1640515189014.png

Hocam diğer belediyeler ne durumda? Onlar kurdan etkilenmiyor mu? Bursa Belediyesi zam yapıyor mu, hiç rastlamadım. Yaptıysa size hak vereceğim. Tamam Bursa İstanbul değil ama neticede büyük şehirlerden.

Kokten dinci falan misin sen kardesim? Bu yobazlarin savunulacak bir tarafi mi kaldi. Bursa'da zam olmuyormus falan neyin kafasini yasiyorsun sen? Gorursun oluyor mu olmuyor mu?

Ben partizan değilim de dolar olmuş 14-15 adam ne yapsın? Saçma sapan triplere giriyorsun değişik bir tipsin.

Ben konjonktüre bakmam.
"Ne vaat ediyorsun, ne yapıyorsun." ona bakarım.
Sadece metrobüs bille yıllık günlük 450bin dolar gelir yapıyor neredeyse. Ki bu rakamlar günümüzde de artmış bile olabilir.

Ben zamanında sırf 'gerekirse kâr yapmadan, hatta Akp'nin vakıflara ayırdığı milyon liraları ayırıp ulaşım hizmetini ucuza halka vereceğiz' dediği için oy verdim.
Vaat ne? Icraat ne?

Benim eleştirdiğim konuyla doların alakası bile yok, ben dolar 8 lirayken de ciroya dayalı hizmeti vadettiği gibi değiştirmediği için eleştirdim hep.

Ha bu beni yandaş yapacak ise, o da sizin düşünceniz. Beni ilgilendirmez.

Ben konjonktüre bakmam.
"Ne vaat ediyorsun, ne yapıyorsun." ona bakarım.
Sadece metrobüs bille yıllık günlük 450bin dolar gelir yapıyor neredeyse. Ki bu rakamlar günümüzde de artmış bile olabilir.

Ben zamanında sırf 'gerekirse kâr yapmadan, hatta Akp'nin vakıflara ayırdığı milyon liraları ayırıp ulaşım hizmetini ucuza halka vereceğiz' dediği için oy verdim.
Vaat ne? Icraat ne?

Benim eleştirdiğim konuyla doların alakası bile yok, ben dolar 8 lirayken de ciroya dayalı hizmeti vadettiği gibi değiştirmediği için eleştirdim hep.

Ha bu beni yandaş yapacak ise, o da sizin düşünceniz. Beni ilgilendirmez.

O zaman hükümet benzine zam yapmasın ki metrobüslerede yansımasın benzin olmuş 11-12 TL neden bahsediyorsun. Ben ekrem'den' yana bir sıkıntı göremedim açıkçası.

O zaman hükümet benzine zam yapmasın ki metrobüslerede yansımasın benzin olmuş 11-12 TL neden bahsediyorsun. Ben ekrem'den' yana bir sıkıntı göremedim açıkçası.

Maaş mı alıyorsunuz bu trollukten yoksa dalga mı geçiyorsunuz?

Yazdığımı tekrar oku. Veya okuma boşver. Çok sığ bir tartışma içerisindeyiz. Uzayıp gidecek boş yere. Sen memnunsan memnunsundur, ben ise oy verdiğim için memnun değilim. Hepsi bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı