İstanbulkart yeni öğrenci kartı almak

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
Merhaba arkadaşlar, bende eski istanbulkart var yeni İstanbul kart almak istiyorum. Uygulama içerisinde hata veriyor acaba eski İstanbul kart kapatmak mı gerekiyor yapan var mı? Yenileme.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-02-01-46-37-928_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-02-01-46-37-928_com.android.chrome.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 78
Beyaz Masaya giderek yenileyebilirsiniz. İnternet için çok bir bilgim yok ama büyük ihtimalle kartı iptal etmeniz gerekecektir diye düşünüyorum.

Merhabalar. Aynı sorun bende de mevcuttu. Abonman yapamıyordum. Ne web sitesinden ne de uygulamadan. Sürekli hata alıyordum. Beyaz masa noktasına gittim. 5 dakika da hallettiler. Uygulama ve sitede sorun olduğunu iletmişlerdi. İyi forumlar.

Merhaba. Aynı sorun bende de mevcuttu. Abonman yapamıyordum. Ne web sitesinden ne de uygulamadan. Sürekli hata alıyordum. Beyaz masa noktasına gittim. 5 dakika da hallettiler. Uygulama ve sitede sorun olduğunu iletmişlerdi. İyi Sosyal'ler.

Ben abonman falan yapabiliyorum eski öğrenci kartı var bende onu yenilemek istiyorum kart şeklini 153 yazdım bekliyorum cevap gelmesini.

Beyaz masaya giderek yenileyebilirsiniz. İnternet için çok bir bilgim yok ama büyük ihtimalle kartı iptal etmeniz gerekecektir diye düşünüyorum.

Yapabilirsenlm internet üzerinden yapmayı planlıyorum olmaz ise gerek yok gitmeye falan eskiye devam. Şikayet varda gördüm iptal etmiş gine olmamış yapan var mı? Bakayım dedim bilgisi olan.

Geri
Yukarı