İşte efsanevi maçın sonucu: Fenerbahçe 5-4 Fatih Karagümrük!

Fıratt_To

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Çekişmeli maçta kazanan takım Fenerbahçe oldu. Atılan goller ve oynanış tarzı hakkında düşünceleriniz neler?

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'tan yemeyip Karagümrük gibi bir takımdan 4 yemesi biraz garip geldi, değişik bir maçtı :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fener güzel gidiyor. Rakip ligimizin klasik otobüs çeken eziklerinden değil ne olursa olsun top oynamaya çalışıyor çıktığı günden beri ondan dolayı tebrik ediyorum. Bu ligde oyun olarak TS ve BJK hiç umut vermiyor. FB, Avrupa ve ligi güzel götürüyor, GS ise kaliteli ayaklara bakıyor ve genelde iyi top da oynuyor. Ondan dolayı şampiyonluk en iyi 2 takım arasında gefecek gibi.

Maç çok iyiydi, iki taraf da gayet iyi oynadı; daha çok atan kazandı ama.

Fener'in 5 atıp 4 yemesi hücum hattının ne kadar iyi savunmanın da ne kadar da kötü olduğunun göstergesi. Sezon başından beri savunma zafiyetlerimiz var, Altay da birkaç maçtır formsuz.

Gol atmışız, herkes seviniyor; hoca hala birilerini fırçalıyor. Azcık sevin be adam, hep bir şikayetçi. Gerçi Konya'dan sonra en çok sinirlendiği maç olmuş olabilir, haksız da değil.

İki takım da ofansif futbol oynadı, ikisi de kazanmaya çalıştı, hakem de oynatmaya çalıştı ve hatalı karar vermedi; sonuç olarak da lig ortalamasının bayağı üzerinde zevkli bir maç izledik.

Fener'in 5 atıp 4 yemesi hücum hattının ne kadar iyi savunmanın da ne kadar da kötü olduğunun göstergesi. Sezon başından beri savunma zafiyetlerimiz var, Altay da birkaç maçtır formsuz.
Katılıyorum. Hücum hattında fırtına gibi ama iş savunmaya gelince zayıf kalıyorlar.
Gol atmışız, herkes seviniyor; hoca hala birilerini fırçalıyor. Azcık sevin be adam, hep bir şikayetçi. Gerçi Konya'dan sonra en çok sinirlendiği maç olmuş olabilir, haksız da değil.
Savunmaya ve yapılan hatalı paslara sinirlenmiştir diye düşünüyorum. Ama az da olsa sevindiği zamanları gördüm maçta.

Savunmaya ve yapılan hatalı paslara sinirlenmiştir diye düşünüyorum. Ama az da olsa sevindiği zamanları gördüm maçta.
Yok, hep sinirli. Pas hatası, boşa kaçmama, geriye pas, zamanında atmama; kısacası biz neye kızıyorsak o da kızıyor. Gol attığımızda bile kızıyor hala; Jesus'un sinirli olmadığı bir Adana maçını hatırlıyorum, bir bakış atıyor Adana kulübesine, gerisi hep aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı