İstediğini söyle

Yapılan araştırmalara, yıllar süren çalışma ve deneylere "yok" diyebilip, birilerinin asla araştırma yapmadan ve algılayabilecek kabiliyeti olmadan oturma organından salladığı gerçeklikle alakası olmayan şeylere "doğru" diyenler var ya... Hepsini toplayıp yere yatırıp falakaya bağlamak ve yorgunluktan kollarım kopana kadar plastik jopla vurmak istiyorum. Nefes almaları ziyan.

Şimdi fark ettim de bu şekilde hıncımı alamam, sonra o jopla ve onların kendileriyle ilgili başka fantezilerimi gerçekleştiririm. Jop için gerekli yerleri hazır nasılsa pozisyon gereği...

Yapılan araştırmalara, yıllar süren çalışma ve deneylere "yok" diyebilip birilerinin asla araştırma yapmadan ve algılayabilecek kabiliyeti olmadan oturma organından salladığı gerçeklikle alakası olmayan şeylere "doğru" diyenler var ya... Hepsini toplayıp yere yatırıp falakaya bağlamak ve yorgunluktan kollarım kopana kadar plastik jopla vurmak istiyorum. Nefes almaları ziyan.
Nedense direkt aklıma homofobikler geldi, neden acaba?

Eheuheuheuheu kjksjpj (GTA SA hilesi bu.) hesoyam, nuttertools, wanrltw, ohdude, jumpjet, rocketman...

Bu forumda 100. kez dile getirişim. 😎 GMA 3100 kullanıyorum ve hiçbir şey açmıyor GeForce 6100 ayarı. 😎

E2180'e %20 OC yaptım ve FX 8350 ile aramda tekli çekirdekte %10 fark var. 😎😎

Dongi dongi dongi dongi don...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unlost'u çok severim, gerçek hayatta da tanıştığım birisidir. Ama topladığı sistemler gerçekten kötü. Kötü olmasının yanında o sistemler "Türkiye'nin en F/P sistemi !" Diye satmaya çalışması da çok saçma.

İnsanlık olarak iyi biri bende severim. Sadece insanlar sistemini övmesini anlamıyorum.

Derslerden biri ertelenmezse 12.50'den 18.00'e kadar dersim var. Sürekli bilgisayar başında oturmak beni çok bunaltıyor, biraz dışarı çıkıp temiz hava almak istiyorum. Özellikle aynı iki ders peş peşe gelince çok daha bunaltıcı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı