İstenmeyen misafirden nasıl kurtulurum?

Ynka

Hectopat
Annemin evine her gün gelen 50 yaşında bir kadın. Durumları kötü diye annem yardım yapmıştı 10 yıl önce. Kadın 10 yıldır her gün bize gelip sigara içip gidiyor. Annem de ben de sevmiyoruz kadını. Somurtuk bir tip geliyor. Dertlerini anlatıyor. Fix her gün saat 9'da gelip 10.30 gibi gidiyor. Hatta şu anda burada (22:08). Nasıl kurtulacağız bundan? Sürekli ima ediyorum. Annemi yanıma çağırıp yanında sesli konusuyorum duyar belki diye, dış kapıyı kapatınca hemen anneme seslice yine geldi falan diyorum duysun diye, hiç umurunda değil.

Evin ve arabanın içinde sigara içilmesi benim için bile aşırı itici ve iğrenç bir davranıştır. Kimse odamda veya arabamda sigara içemez. O nalet kokusu bile içen insandan anında soğutur.

Sen konuşmasan bile annen yüz verirse gene gelir. O işi annen ile ikiniz halletmeniz lazım.

Anneme ısrarla dememe rağmen kapıyı açma diye her defasında acıyor her ne kadar sevmesede maalesef annemin huyu böyle. Kendisine söylemeye utanırım ve söyleyemem 50 yaşında kadın.

Bence istenmeyen biri için ne kadar kötü olursa olsun hakaret etme hakkını sana vermez katılmıyorum.
Hakaret etmiyor, espri yapmış. Bir dizide ''Küpekler ve Feratlar giremez'' yazıyordu.

1627672796163.png

Yeni konular

Geri
Yukarı