İstenmeyen okulda zorla okutulmak

Dövüşün hocam böylelikle sizi ciddiye alırlar ve zorbalamazlar, zorbalayacaklarsa bile 10 kişi gelirler.

Kanka salona göndermez demişsin. Sana sadece şunu söylüyorum sabah erken kalk ve ev egzersizleri diye bi uygulama var onu indirip yarım saat bile spor yapsan çok daha diri ve mutlu olacaksın. Bir de üstüne her gün çıkıp yürüyüş yap sokakta kim gördüysen muhabbet et çok daha iyi hissedeceksin.

Hocam sporada babam göndermez, ders de çalışamıyorum her şeyde sıfırlandım 10 sınıftan sonra ful meslek dersleriydi. Hiçbir kapı çözüm kapısı değil gibi.

Kendine gel 18 yaşına ya bastın ya da basıcaksın babam göndermez ne demek? Staj yapıyorsun maaşın var yani o maaşla spor salonuna yazılabilirsin baban sana hesap sorsa bile dövücek hali yok adam öldürmüyosun spor yapmaya gidiyorsun. Artık reşit olacaksın bu kadar ailene bağlı yaşamak insanın psikolojisini bozar.

Kanka salona göndermez demişsin. Sana sadece şunu söylüyorum sabah erken kalk ve ev egzersizleri diye bir uygulama var onu indirip yarım saat bile spor yapsan çok daha diri ve mutlu olacaksın. Bir de üstüne her gün çıkıp yürüyüş yap sokakta kim gördüysen muhabbet et çok daha iyi hissedeceksin.

Bana selam verene karşılık bile veremiyorum insan ilişkilerindede berbatlaştım.

Kendine gel 18 yaşına ya bastın ya da basıcaksın babam göndermez ne demek? Staj yapıyorsun maaşın var yani o maaşla spor salonuna yazılabilirsin baban sana hesap sorsa bile dövücek hali yok adam öldürmüyosun spor yapmaya gidiyorsun. Artık reşit olacaksın bu kadar ailene bağlı yaşamak insanın psikolojisini bozar.

Hocam diğer ay 18'e basacağım ağlıcam ya hep çocuk kalmak istiyorum ben daha bu yaşta böyleysem ileride daha neler göreceğim.

Hocam diğer ay 18'e basacağım ağlıcam ya hep çocuk kalmak istiyorum ileride daha neler göreceğim.

Hocam o zaman 18'e basar basmaz staj maaşınız ile gidin spora, reşit olduktan sonra kimse bir şey diyemez. Diğer önerimde YKS'ye çalışın, iyi bir üniversite tek çıkış yolu şu an sizin için.

Hocam diğer ay 18'e basacağım ağlıcam ya hep çocuk kalmak istiyorum ileride daha neler göreceğim.

Bunlar iyi günlerin sayılır takma kafana bu kadar. Üniversiteye gitmezsen zaten yüksek bir mevkili işte çalışmıyorsan orada da hor görülüceksin her yerde böyle, keşke olmasa ama hayat acımasız. O yüzden kendini en azından toparlamak için öz güven kazanman şart, o da en basit sporla toparlanır.

Kanka sen bu kadar kendini salarsan ezerler tabi seni. Çocuk değilsin artık. Sert ol az. Ben de eskiden öyleydim. Yavaş yavaş değiştir kendini. Dik yürü, insanlarla konuşurken gözünün içine bak korkmadan konuş. Bunları yaparsan insanlar seni asla ezemez. Konuşurken kendinden emin özgüvenli ol.

Hocam o zaman 18'e basar basmaz staj maaşınız ile gidin spora, reşit olduktan sonra kimse bir şey diyemez. Diğer önerimde YKS'ye çalışın, iyi bir üniversite tek çıkış yolu şu an sizin için.

Hocam zayıfım zaten spora gitsem aşırı mantıksız. YKS deseniz matematikte sıfırım toplama çıkarma bile benim için zahmetli.

Yeni konular

Geri
Yukarı