İtemsatış gibi sitelerden gelir elde ediliyor mu cidden?

Kendim yapmayı düşünüyordum fakat zamanım yok o yüzden burada söyleyeyim. RDR 2, Forza, CoD, BF vs. oyunların hesaplarını 10-20'TL'ye satanlar aynı hesabı sınırsız kişiye satıyor oyunlar çevrimdışı olduğu için sorun olmuyor. Yani herhangi bir satıcıdan bu oyunların hesabını alıp tekrar satabilirsin, hesabı 20TL'ye alıp kendin ilan koyup 10 kişiye satarsan 130TL civarı kar ediyorsun.

Hocam Instagram'dan falan çok fazla gelir elde edenler varmış diyorlar ama sizin dediğinizide denerim çok teşekkürler desteğiniz için.

Çalıntı hesaplarda dediğin yapılıyor fakat uyanık bazı kişiler kendi hesap açıp ön sipariş veriyor. O ön siparişli kendi hesabını guardlı şekilde tek kişiye 50-60₺'ye satıyorlar.
Kesinlikle hocam, itemsatış gibi yerlerde instagram takipçi satmak daha karlı olduğunu düşünüyorum kendim yapıyorum.

benim gözlemime göre öyle herkesin gelir elde ettiğini pek düşünmüyorum. Aranızda bu işlerle ilgilenen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Instagram takipçi satılıyor örnek veriyorum onu nasıl yapıyorlar? Takipçiyi nereden bulup satıyorlar çözebilmiş değilim. Aranızda bu konulardan anlayanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Valorant hesabı al sat yapıyorum geçenlerde 350 güzel bir hesap aldım 500 koydum satıldı ama bana gelen para 444 TL'di 56TL komisyon aldı pek bir kar elde edemedim.

Online oyunların ileri gelenlerinden;

Silkroad Online zamanında çok kazandık ama çok çok yedik. Nam yaptık otorite yaptık saygınlık kazandık parada ekstrası oldu.

Her dönemin farklı materyalleri var. O dönem Mozilla ile item Stall'dan, Gold goldan para kazandığımız bir tayfaydık. Her şey sistemlerin düzenini bozmadan, dikkat çekmeden stabil olarak büyümek.

Odaklandığın sistemin özütünü bil kritiklerini öğren çözüme odaklan. Amacı sonuca çevirmek kişinin kendi elinde…

benim gözlemime göre öyle herkesin gelir elde ettiğini pek düşünmüyorum. Aranızda bu işlerle ilgilenen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Instagram takipçi satılıyor örnek veriyorum onu nasıl yapıyorlar? Takipçiyi nereden bulup satıyorlar çözebilmiş değilim. Aranızda bu konulardan anlayanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadasim Valorant hesap alip satmisti biraz oynayip 200 300 kazanmisti gailba rank falan atlatmadi.

Yeni konular

Geri
Yukarı