İtemsatış Güvenilir Hesap için kimlik bilgilerini atmak güvenilir mi?

Mert22158742

Centipat
Daha fazla  
Merhaba İtemsatış'ta güvenilir satıcı olmak için kimlik bilgilerimi fotoğrafını çekip attım. Kimlik ön yüzü, kimlik arka yüzü, öz çekim fotografını attım. Güvenilir midir? İçime şüphe düştü. Güvenilirse neden güvenilir?

Benim bildiğim kadarıyla güvenilir yapan yüzlerce insan var sitede. Bununla ilgili açılmış bir sürü konu var isterseniz onları da okuyabilirsiniz.

Benim bildiğim kadarıyla güvenilir yapan yüzlerce insan var sitede. Bununla ilgili açılmış bir sürü konu var isterseniz onları da okuyabilirsiniz.

Birçok konu okudum çoğu orayı yıkarlar diyor birçoğuda güvenilir diyor ama sindiremiyorum güvenilir olduğu içime olup olmadık yerde kötü his düşüyor sizin bu konu hakkında düşünceniz nedir?

Birçok konu okudum çoğu orayı yıkarlar diyor birçoğuda güvenilir diyor ama sindiremiyorum güvenilir olduğu içime olup olmadık yerde kötü his düşüyor sizin bu konu hakkında düşünceniz nedir?
Bildiğim kadarıyla itemsatış güvenilir bir site ben kendimde bir kere satış yapmıştım ve bir sorun çıkmamıştı . Zaten şuan kimlik bilgilerimiz her yerde dolanıyor ama siz yine de bunu yapmış biriyle konuşun bence.

T.C.'yi anladım ancak kimlik ön yüzü, arka yüzü üstüne üslük öz çekim fotoğrafı istemesi normal mi? Bir türlü iyi hissedemiyorum. Bir de bunu atmış olmam sinirime gidiyor.
Normal. Bütün satış yaptığın siteler ister bunları KYC olarak geçer. Örneğin bütün kripto para borsaları ister bunu ben belki 50 siteye yüklemişimdir.

Normal. Bütün satış yaptığın siteler ister bunları kyc olarak geçer. Örneğin bütün kripto para borsaları ister bunu ben belki 50 siteye yüklemişimdir.

Peki güvenilir diyelim patlama olasılığı yok mu bu sitenin Yemeksepeti, Akbank gibi büyük frimalardan veri çaldılar bu siteyi sizce sağ çıkarırlar mı ve kimlik bilgilerimi atarken sözleşmeyi onayladım sözleşmede eğer bir durum yaşanırsa sorumluluk kabul etmiyoruz gibisinden benim kimliğim patlasa sorumlu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı