İtemsatış'ı nereye şikayet edebilirim?

Sizce destek açmadan hiçbir yardım almadan buraya gelip sabun kalıbı gibi yazılır mı? Ayrıca yazdım zaten desteğe yazdım diye okumadan şuraya yazmayın ne olursunuz.

Yeterli geldi mi? Daha savunacak mısın? Bilip bilmeden şuraya yazmayın Allah aşkına. Ben ne diyorum başlıkta siz varsayım üretiyorsunuz.
Hocam çok kasmışsın be valla, paranı yiyipte üstüne etmeyeceklerki, Allah aşkına 1-2 haftaya maks gelir. Böyle satış alış işlemlerinde çok kasmamak lazım bende yaşadım böyle bi olay seni anlıyorum ama böyle siteler paranı maks 1-2 hafta içinde verirler zaten

evet arkadaş biraz abartmış ama şunuda unutmadan söyleyeyim hayatımda göedüğüm en kötü alış-satış sitelerinden biri zaten sitenin kendisine hiçbirşey diyemiyorum sırf sitenin kendisi 2gb ram yiyor resmen ve büyük ihtimalle destek ekibinin hepsi çocuklardan oluşuyor çoğu iki kelimeyi bir araya getiremeyecek düzeyde

Tahminimce ilk kez satıs yapmaktasın hocam o yüzden para geç gelicektir sattığın hesap olduğu için geri çekme vb durumlar olmasın diye bekletiyolardır

Evet arkadaş biraz abartmış ama şunu da unutmadan söyleyeyim hayatımda göedüğüm en kötü alış-satış sitelerinden biri zaten sitenin kendisine hiçbir şey diyemiyorum sırf sitenin kendisi 2 GB RAM yiyor resmen ve büyük ihtimalle destek ekibinin hepsi çocuklardan oluşuyor çoğu iki kelimeyi bir araya getiremeyecek düzeyde

Destekle satıcıları karıştırıyor olabilirsin çünkü destek gayet normal cevaplar veriyor ayrıyeten en kötü alış-satış sitesi demen beni şaşırttı şu anda en büyük alış-satış sitesi Türkiye'de İtemsatış

Sizce destek açmadan hiçbir yardım almadan buraya gelip sabun kalıbı gibi yazılır mı? Ayrıca yazdım zaten desteğe yazdım diye okumadan şuraya yazmayın ne olursunuz.

Yeterli geldi mi? Daha savunacak mısın? Bilip bilmeden şuraya yazmayın Allah aşkına. Ben ne diyorum başlıkta siz varsayım üretiyorsunuz.

Dostum sen harbi bu kafayla her yerden ban yersin üslubunu hala savunuyorsun iyi misin sen?

İtemsatış'da aktif olarak satıcıyım birçok ilan alıp sattım, para çekim taleplerim ertesi gün hesabıma yatıyor herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar. Hesabın onaylı hesap değilse işlem 3 güne kadar uzayabiliyor. Para çekim taleplerinde onaylı hesaplara öncelik veriliyor.

Keşke azıcık profesyonel düşünebilsen. Yok yurt dışında bloke yok yok 1 saatte geliyor. Dünyanın en büyük dijital pazarlarından G2G bile En basit valorant hesap satışında 14 Gün bloke koyuyor dostum. Ne hesabı sattın onu da bilmiyorum, early access hesaplarına bloke daha uzun süre konuluyor.

Biz ayda 1-2k doları 17 gün gecikmeli payoonere çekelim, sen sırf ödeme 2 gün gecikti diye dava et.

Geri
Yukarı