İtemsatış'ta 10 TL'ye satılan God of War hesabı alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arkadaşlar merhaba, God of War almak istiyordum ancak oyunu almaktansa 10 liraya hesabını almak istedim. Bu hesapların güvenilir olmadığını biliyorum, tek derdim GeForce NOW üzerinden bu oyunu oynamak. Bu hesap alınır mı? Daha önce alan oldu mu? Ne kadar bir süre götürür bu hesaplar? Hesabı GeForce NOW'a bağlayıp oynayacağım da sanırsam bir sorun olmaz. Hesabı aldığımı varsayalım, ne kadar sürede teslim ediliyor?

Hocam benim arkadaş aldı ardından bana da verdi hesabı. RDR2 God of War Dying Light falan hepsini oynayabildim.

Arkadaşlar merhabalar, God of War almak istiyordum ancak oyunu almaktansa 10 liraya hesabını almak istedim. Bu hesapların güvenilir olmadığını biliyorum, tek derdim GeForce NOW üzerinden bu oyunu oynamak. Bu hesap alınır mı? Daha önce alan oldu mu? Ne kadar bir süre götürür bu hesaplar? Hesabı GeForce NOW'a bağlayıp oynayacağım da sanırsam bir sorun olmaz. Hesabı aldığımı varsayalım, ne kadar sürede teslim ediliyor?
Hocam konuyla alakasız ama God Of War GFN'den kalkacak diye okumuştum ben en son.
Ve bu hesaplar paylaşımlı diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı aldım ancak maile gelen kodu soruyor. Hesaba giriş sağlayamadım. Satıcıya yazdım bakalım. Eğer cevap gelmezse de siparişi iptal edip geçeceğim.

1656062429069.png

Satıcıyla konuştum. Guard olmayan yeni bir hesap verdi. Gittiği yere kadar oynayacağız bakalım :DKonuyu da güncellerim sürekli unutmazsam eğer.
26 Haziran 2022 20.20 bir sorun yok bakalım, oynamaya devam ediyorum. Konuya geri dönüş sağlayayım dedim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı