İtemsatış'ta haksız yere dava ediliyorum

Gerçekten bir şey yapabilecek olsa bile çıkaracağı masraf 300 TL'e değmez. Yaşı küçük kafası bu tür konulara çalışmıyor heralde.

Dert etmeyin siz. Hiç bir şey yapamaz.

Seni korkutmaya çalışıyor bence. 6-7 ay oyna sonra hesap gitti. Karşısındakini enayi yerine koyan 14-15 yaşındaki çocuktur muhtemelen.

Hesap alım satım şeyleri ile uğraşmıyorum hesabımı sattım 6 7 aydır ise oyuna girmiyorum, şimdi çocuk İtemsatış'tan dava açacağım falan diyor. Hesap elimden gitti falan diyor, gel kardeşim yardım edeyim hesabı geri çektin diyor, hesabı geri çekmek ise bilgileri gerekiyormuş dedim. Gel hesabın ilk bilgilerini vereyim ona da yanaşmıyor. Ya paramı ver ya da hesabımı diyor yoksa tazminat açacağım, yaşım küçük diye geri adım atacağımı sanma diyor, hesap bu arada 300TL'lik. İtemsatış ise yardımcı olacaksınız diyor ulan hesabı vermişim her şeyini maile kadar hesabı ne yaptı bilmiyorum şimdi ben ne yapayım. İtemsatış sorumlusu sizsiniz diyor İtemsatış bunu dedi diye hafif korkmaya başladım dava açılsın önemli değil ama kanıtlayamam ki hiçbir şeyi. Davadan korkmuyorum kanıtlayamam diye korkuyorum yaşım 17 aileme ne diyeceğim diye düşünüyorum herhangi bir dava açılırsa. Dava açılırsa kanıtlayamazsam aileme ne diyeceğim veya hapis yatar mıyım?
Bu arkadaş kafadan kontak mı acaba ? Gmail vs. ondaysa size niye yazma gereksiniminde bulunmuş 😃.

Geri
Yukarı