İtopya 1 haftadır para iadesi yapmıyor

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
İtopya'ya ürünü iade etmek için gönderdim. Telefon numaramı arayıp iade işlemlerini başlattıklarını söylediler. Fakat hala para hesabıma gelmedi. Ve sitelerin de iade talebi değerlendiriliyor yazıyor. Fakat iadenin tamamlandığını arayıp söylediler.

Benim de iade sürecim 1 haftaya yakın sürmüştü iade tamamlandı dediklerinde belki de onlar para gönderimini yapmıştır ama banka daha parayı size iletmemiştir.

Böyle yazıyor sitelerin de iade ederken otomatik 2 tane oluştu anlamadım. Yani sorun yok mu param ne zaman yatar banka hesabıma.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    62,7 KB · Görüntüleme: 45
İtopya'ya ürünü iade etmek için gönderdim. Telefon numaramı arayıp iade işlemlerini başlattıklarını söylediler. Fakat hala para hesabıma gelmedi. Ve sitelerin de iade talebi değerlendiriliyor yazıyor. Fakat iadenin tamamlandığını arayıp söylediler.

Sitelerinde sürekli öyle yazıyor iade etselerde öyle yazmaya devam edecek.
Bana öyle oldu yani.

Hiç kafana takmana gerek yok. En son çare tüketici hakem heyetine başvurur alacağın parayı alırsın. Ama ilkin şikayet vara yazarsan onlar sana döneceklerdir. Genelde tüm firmalar şikayet var sitesine yazılan şikayetler sonrasında düzgün şekilde hizmet sunmaya başlıyorlar.

Hiç kafana takmana gerek yok. En son çare tüketici hakem heyetine başvurur alacağın parayı alırsın. Ama ilkin şikayet vara yazarsan onlar sana döneceklerdir. Genelde tüm firmalar şikayet var sitesine yazılan şikayetler sonrasında düzgün şekilde hizmet sunmaya başlıyorlar.

Hocam zaten İtopya ilk önce iadeyi kabul etmedi kutuyu açtım diye. Şikayet vara yazdıktan 10 dakika için de aradılar.

Son düzenleme:
İtopya öyledir normal, uzun sürer paranı işletiyorlar. Kabul etmişlerse herhalde yatırırlar. Bir hafta daha bekle sonra hakem heyetine başvurursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı