İtopya 1 haftadır para iadesi yapmıyor

TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
Herkese merhaba öncelikle. İtopya'dan Razer Viper Mini aldım fakat 30 Kasım'da kargoya verileceği için Vatan'dan aldım ve İtopya'daki siparişimi iptal ettim. 2 iş günü içerisinde iptal talebiniz onaylanması gerekirken 1 hafta oldu hala onaylanmadı. Mail attım hâlâ cevap veren yok. Ne yapmam gerek? Ne zaman iptal edilir?

resim_2020-11-30_144001.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya bu 3 hafta bilgisayar gelmesi için bekledim. 2 3 hafta geçtikten sonra iptal edenler olmuş 1 1.5 ayda vermişler. Yoğunluk ne kadarsa, ona bağlı.

Herkese merhaba öncelikle. İtopya'dan Razer Viper Mini aldım fakat 30 Kasım'da kargoya verileceği için Vatan'dan aldım ve İtopya'daki siparişimi iptal ettim. 2 iş günü içerisinde iptal talebiniz onaylanması gerekirken 1 hafta oldu hala onaylanmadı. Mail attım hâlâ cevap veren yok. Ne yapmam gerek? Ne zaman iptal edilir?

Eki Görüntüle 757284
İtopya'dan klavye iadesi yapmıştım. 1 ay sürmüştü paranın gelmesi.

Mail ile değil telefon ile ulaşmayı deneyin.

Benim iade yaklaşık 135 gündür değerlendiriliyor. İade sonrasında vazgeçip kullanmaya karar verdim ancak iade iptal diye bir şey olmadığı için hâlâ duruyor ve her geçen ay sonuç çıkmamasını hayretle izliyorum.

Eki Görüntüle 757309
Bende ekran kartını garantiye yollamayı düşünüyorum ama 3 ay beklemekten korkuyorum.

Ben itopyayı tüketici hakem heyetine vermiştim. Kazandım da şöyle ki adamlar savunma talebine dahi cevap vermemişlerdi. 30 günlük savunma süreci sonunda savunma vermedi ibaresini görünce şok oldum. Resmi kurumların taleplerine dahi cevap vermiyorlarken, maile cevap vereceklerini sanmam.

Eki Görüntüle 757284
Bende de 1 haftada iptal edildi sonra para yattı sonra tekrar çektiler?

Yeni konular

Geri
Yukarı