İtopya bilgisayar yalan mı söylüyor yoksa kargo şirketi mi?

Hocam elbette zaten 23'ünden beri bu yüzden bekliyorum. Ama kargo şirketini aradığımda bize iletilmedi cevabını aldım, bu cevabı almasam hadi diyeceğim birazcık daha sabır göstereceğim. Ama bu yapılan bildiğin YALAN.

Kargo şirketleri kota uygulamasında şuan karşı şube gönderi kabul etmediginde ürünü magazadan alsa bile kota açılana kadar sisteme giriş yapmıyorlar ne zaman kargo yola çıkacak o zaman giriş yapıyorlar benimde başka firmada başıma geldi. hatta ben o siparişi iptal ettim para iadesinide aldım kargoya verildi dediklerinden 10 gün sonra para iadesi aldıgım kargo geldi teslim almayıp iade ettim tabi. İade işlemi gerçekleştirmesem diyebilirsiniz sonradan vermiş kargoya diye.
o yüzden firma dogruyu söylüyor olabilir. Yalanda söylüyor olabilir tabiki ama böyle bir durum olduguda aklınızda bulunsun

Akşam saat 5 gibi kargo elime ulaştı arkadaşlar. Ama bu yine de itopyanın rezalet müşteri hizmetleri ve satış sonrası desteğinin doğru dürüst çalıştığını göstermiyor.

akşam saat 6 da kargoya teslim edilmiş. Yani itopyanın yapacağı şey müşteri bilgilendirmesini doğru dürüst yapmak ve istanbul içi bir ürünü 15 günde verebilmek çok şey istemiyor insanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı