İtopya bilgisayar kargo rezaleti

Y.Emre1905

Hectopat
23.05.2020'de sipariş verdiğim monitör ayın 05.06.2020'sinde geldi, hadi eyvallah dedik geldi ama yanlış monitör gönderdiler. Olur dedik hadi arıyalım şunları 3 saatde zor ulaştık. Hayır monitör doğru falan dediler. Ne gönderdiklerini daha bilmiyorlar, ürünün fotosunu e posta atın dönüş yapalım dedi. 10 tane e posta attın 1 tane cevap yok. Pazartesi dedim iptal edim paramı alırım (meğer açıklama yazma falan varmış asıl ürünü istedim) ona da cevap yok. Siz bu firmaya ne söylemek istersiniz?
Dün Hepsiburada'dan M.2 asd sipariş verdim bu gün elimdeydi.

Şimdi kıyaslamak gibi olmasın ama ben her zaman incehesap'tan alışveriş yaparım. Kasamıda oradan almıştım çok hızlı elime ulaşmıştı.

Geçmiş olsun. Son bir hafta içerisindeki kaçıncı İtopya hatası, pişmanlığı saymayı bıraktım artık.

İTopya ben de uzuuuuuuuuuuuuunca bir süre cevap bekledim ama nafile. Bu arada gaza getirdiniz ilk kelime yüzünden ban yicem
Geçmiş olsun. Son bir hafta içerisindeki kaçıncı İtopya hatası, pişmanlığı saymayı bıraktım artık.
hocam imzanıza sabahtan beri gülüyorum biraz da buraya gülcem sansür falan efsane olmuş 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂

Ben de İtopyadan Cooler Master 750W Gold sertifikali bir psu aldım, kargolama süresi 15 günü buldu, kargoda uzun süre bekledi. Ürün elime ulaştı ve üstünde Corsair HS35 stereo headset yazıyordu. Allahtan kutu içerisindeki ürün doğruydu.

Sonuç olarak 15-20 günde ürüne ulaştım. Bu süreçte onlara çok yazdım aradım ettim hiç ulaşamadım.

Bu olaydan sonra itopyadan almadım bir şey.(Yeni bir olay)

diğer siteler çok daha seri çalışıyor, sokağa çıkma yasağında verdiğim sipariş yasak bitmeden elime ulaştı bir keresinde :D

hayır sadece kargo firmalarına yüklememek lazım mevzuyu vandan verdiğim sipariş 3 günde istanbula ulaştı. İTOPYA yetersiz personelle çalışıyor olan durum bu.

Geri
Yukarı