İtopya.com sipariş iptalinde iade sorunu

tofita64

Kilopat
Yer
uşak
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İtopya'dan aldığım ürün Corsair M65 fare. Uygun fiyatına aldanıp sipariş geçtim. 1 saat sonra iptal ettim 2 gündür bekliyorum iptalin onaylanmasını. Daha önceden alan kişilerde de aynı sorunla karşılaşmışlar 20 gündür para iadesi bekliyorum diyorlar. Kısacası uzak durun. Telefonlarımı da açmıyorlar.

Merhaba arkadaşlar. İtopya'dan aldığım ürün Corsair M65 fare. Uygun fiyatına aldanıp sipariş geçtim. 1 saat sonra iptal ettim 2 gündür bekliyorum iptalin onaylanmasını. Daha önceden alan kişilerde de aynı sorunla karşılaşmışlar 20 gündür para iadesi bekliyorum diyorlar. Kısacası uzak durun. Telefonlarımı da açmıyorlar.

Ara, telefonu var sitede.

Aynı şey yeni başıma geldi paranı geri alabildin mi?

Aynı sorunu bende Nanokatalog' da yaşamıştım 1 ay zamana yakın sürede anca iade alabilmiştim. İtopya'nın müşteri hizmetlerini vs. arayip talebini onaylat, ben Nanokatalog' da talep başlattığımda onaylanmamıştı konuştum öyle onayladılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı