İtopya destek hattı rezilliği

Aceleci değilim aksine teslim tarihi bugün. Olması gereken zamanda arıyorum
Gün daha yeni başladı ve belli ki kampanya döneminden dolayı yoğunlar, aradığınızda açtıklarında zaten size aynen bunu söyleyip özür dileyecekler. Biraz sakin olun saat ilerlesin verdikleri tarihe uymazlarsa sıkıntı çıkartırsınız.

Bugüne tarih vermeleri demek size karşı söz vermiş olmaları demektir.
Söğütözü şubesine gidip yüz yüze konuşunda oradaki yetkili arkadaşlarla.

Hocam en iyisi şubeye gitmek

Gün daha yeni başladı ve belli ki kampanya döneminden dolayı yoğunlar, aradığınızda açtıklarında zaten size aynen bunu söyleyip özür dileyecekler. Biraz sakin olun saat ilerlesin verdikleri tarihe uymazlarsa sıkıntı çıkartırsınız.
Hocam anlıyorum ancak sakiniz bir problemimiz yok. Benim tek mağduriyetim evime uzak. Toplu taşıma ile gideceğim. Telefonda mağduriyet görüyorum. Gittiğim gibi sisteminizi bugün monte edemedik demeleriyle elim boş onca yolu geri donucem demek.

Hocam anlıyorum ancak sakiniz bir problemimiz yok. Benim tek mağduriyetim evime uzak. Toplu taşıma ile gideceğim. Telefonda mağduriyet görüyorum. Gittiğim gibi sisteminizi bugün monte edemedik demeleriyle elim boş onca yolu geri donucem demek.

Anlıyorum sizi fakat dediğim gibi elden başka bir şey gelmez, en kötü ihtimal ile bugün teslim etmezlerse yarın şikayetçi olursunuz fakat karşılığında iade edelim isterseniz veya özür dileriz dışında hiçbir şey duymazsınız.

Kullandığım klavyeyi garantiye gönderdim ve servis iade raporu verdi. Bunu İtopya'ya geçen hafta Çarşamba gönderdim hala daha dönüş sağlamadılar. Telefonla ulaşmaya çalıştığımda aynı problemleri yaşadım. Hatta 1 saat bekledim ve 1 saatin sonunda hat kapandı kendi kendine. İtopya'dan kesinlikle alışveriş yapılmaz. Alırken sıkıntı yok ama garantilik bir durum olduğunda asla ulaşamıyorsunuz.

Anlıyorum sizi fakat dediğim gibi elden başka bir şey gelmez, en kötü ihtimal ile bugün teslim etmezlerse yarın şikayetçi olursunuz fakat karşılığında iade edelim isterseniz veya özür dileriz dışında hiçbir şey duymazsınız.

İtopya göründüğü gibi bir şirket değil.
20.07.2021 de 99 TL Dual Band Wi-Fi adaptör satın almıştım İtopya Online olarak.
2 adet eklenmiyordu sepete üründen.
99 TL'lik ürün bu.
Ekran kartı değil, anakart değil, PSU değil.

İtopya göründüğü gibi bir şirket değil.
20.07.2021 de 99 TL Dual Band Wi-Fi adaptör satın almıştım İtopya Online olarak.
2 adet eklenmiyordu sepete üründen.
99 TL'lik ürün bu.
Ekran kartı değil, anakart değil, PSU değil.
Stokta 1 tane olamaz mı? Beni tam İtopya güzellemesi yaptırıyormuş gibi konuşturtuyorsunuz fakat satış politikaları da bu şekilde olabilir, stoklarında da bu kadar kalmış olabilir. Bu üründen bizde 2 tane var ve satış sitemizde 5 yazdığımızda otomatik 2 oluyor, bunlar normal şeyler.
1695291043758.png

Stokta 1 tane olamaz mı? Beni tam İtopya güzellemesi yaptırıyormuş gibi konuşturtuyorsunuz fakat satış politikaları da bu şekilde olabilir, stoklarında da bu kadar kalmış olabilir. Bu üründen bizde 2 tane var ve satış sitemizde 5 yazdığımızda otomatik 2 oluyor, bunlar normal şeyler.
Eki Görüntüle 1951600

Hayır ürünün stoku vardı.
Sadece 1 hesaptan maksimum 1 adet satın alınabiliyordu üründen.
Satış plotikasıysa madem açsalardı stoku 2 adet satın alsaydık.
Fiyat olarak kampanyalıydı.
2021 yılında toplam 2 siparişim var İtopya'dan.
2022 Ve 2023'te sürekli amazon.com.TR'den devam ettim alışverişlerime.

Hocam itopya resmen rezilliktir. Şuan işten çıktım telefonumu acmiyorlar diye şubeye gidiyorum resmen mağdur ediliyorum suan

Geri
Yukarı